Meglepetéssel folytatódott a bajnokság
Megszerezte első győzelmét a Decathlon Nyári Kispályás Labdarúgó Bajnokságban az újonc Szöglet FC együttese.
Két találkozóval kezdődött meg hétfőn este a Decathlon nyári Kispályás Labdarúgó Bajnokság második fordulója. A nap első összecsapása már rögtön egy meglepetést hozott, ugyanis a közelmúltban alakult Szöglet FC szoros mérkőzésen 3-2-es sikert aratott a harmadosztályú Zéró Tolerancia ellen, megszerezve ezzel első pontjait a sorozatban. Nem volt sima az Acerbis Osztályból érkező Fejó-Therm Kft. és a Campus Osztályú Tízpróbások találkozója sem, ám hiába küzdött remekül az esélytelenebb Tízpróbások, az idei nyári bajnokságban versenyen kívül induló Fejó végül 4-2-es sikert aratott
Eredmények
Szöglet FC – Zéró Tolerancia 3-2
Fejó-Therm Kft. Senior - Tízpróbások 4-2
A bajnokság állása: 1. Labdaérzék Gourmand 3 pont, 2. B.T. Mirage 3 pont, 3. Tízpróbások 3 pont, 4 Szöglet FC 3 pont, 5. Fejó-Therm Kft. 2 pont, 6. Solarwelt Micro 1 pont, 7. Irapuato 0 pont, 8. Zéró Tolerancia 0 pont.
A rovat további hírei: Sport
Futsal Eb-pótselejtező - Egygólos előnyben a magyar válogatott
2025. szep. 19.
A magyar férfi futsalválogatott 3-2-re legyőzte Romániát az Európa-bajnoki pótselejtező első mérkőzésén, csütörtökön Debrecenben.
Elkészült az Andersen Liga sorsolása
2025. szep. 19.
A tizenkét csapatos sorozat 2025/2026-os kiírásában két dunaújvárosi együttesnek is szurkolhatnak a jégkorong helyi szerelmesei.
DSTV: közös takarításra hívnak
2025. szep. 18.
Ahogy az elmúlt években már megszokhattuk, idén is megrendezi közös jótékonysági akcióját a takarítás világnapjához igazítva a DLSZ Jót, Szívből – Dunaújvárosért! akciócsoportja és a dunaújvárosi Decathlon áruház. A Decathlon World Cleanup Day - Sporttal a környezetért! 2025 elnevezésű akciót idén szeptember 19-én rendezik meg. Az akcióval kapcsolatban sajtótájékoztatót is tartottak a Pannon Iskolában – sokan osztották meg a gondolataikat. Hangkép.
Portugál-magyar - pénteken kezdődik a jegyértékesítés
2025. szep. 18.
Pénteken délelőtt 10 órakor startol a jegyértékesítés a magyar labdarúgó-válogatott portugálok elleni, idegenbeli világbajnoki selejtezőjére.
Büszkék az akadémistákra
2025. szep. 18.
Már nyolc akadémistával büszkélkedhet a Dunaújvárosi Központi Sportegyesület birkózó szakosztálya.
FitCity Dunaújváros: központban a mozgás és az egészség
2025. szep. 17.
Nagyszabású programsorozattal mozgatná meg önkormányzatunk a város lakosságát, s a sportos közösségi esemény első állomására sem kell már sokat várni, derült ki a Szalki-szigeten megtartott sajtótájékoztatón.
DSTV: focival emlékeztek
2025. szep. 17.
Immáron hetedik alkalommal rendezte meg a Dunaújvárosi Rendőrkapitányság az Ongai Gábor emléktornát, melyen 2018-ban elhunyt társuk emléke előtt adózhattak a résztvevők pénteken. Az emléktornán végül a Székesfehérvári-Rendőrkapitányság csapata diadalmaskodott. Hangkép.