Ugrás a tartalomhoz Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez a honlapon
Címlap

Top nav left

  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő
2026. jan. 14. Bódog
FacebookYoutube
  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
főoldal
Menü

Testi sértés, kifosztás - másfél év a hűvösön

Sziréna
bíróság
rendőrség
kifosztás
bűncselekmény

facebook megosztás

doszerk - 2019. júl. 25., 17:17

A Dunaújvárosi Járási Ügyészség gyorsított eljárásban, kifosztás és súlyos testi sértés miatt állított bíróság elé egy 27 éves férfit.

A Dunaújvárosi Járási Ügyészség gyorsított eljárásban, kifosztás és súlyos testi sértés bűntette miatt bíróság elé állította azt a 27 éves férfit, aki Dunaújvárosban 2019. július 20-án, a hajnali órákban az általa alkalmazott erőszak hatása alatt álló személytől 14.000,- Ft-ot vett el.

A nyomozás adatai szerint a vádlott a sértettel együtt italozott egy vendéglátóipari helyen, majd együtt indultak a kertváros irányába. Útközben szóváltás alakult ki közöttük, amelynek során a vádlott ököllel megütötte a sértett orrát, aki annak következtében a földre esett, majd a földön fekvő férfit fejbe rúgta. A vádlott észrevette, hogy a sértett zsebéből kiesett a pénztárcája, abból kivett 12.000,- Ft-ot, majd visszatért a vendéglátóipari helyre, és a megszerzett pénzből szeszes italt vásárolt. A sértett a bántalmazás következtében 8 napon túl gyógyuló sérülést szenvedett.

A Dunaújvárosi Járásbíróság a korábban erőszakos bűncselekményért már elítélt vádlottat 1 év és 6 hónap végrehajtandó börtönbüntetésre, valamint 2 év közügyektől eltiltásra ítélte, az ítélet nem jogerős, derült ki a Fejér Megyei Főügyészség közleményéből.

A rovat további hírei: Sziréna

Számtalan trükköt bevetnek az online csalók

2026. jan. 13.

A dunaújvárosi áldozatot 1,3 millió forinttal rövidítették meg, de adathalászat, hamis befektetések és álbrókerek miatt tettek feljelentést a sértettek Fejér vármegyében a közelmúltban. Az ötlettár kifogyhatatlan – vigyázzanak a pénzükre!

Idős asszonyt rabolt ki – letartóztatás a végre

2026. jan. 13.

A Dunaújvárosi Járási Ügyészség indítványozta annak a férfinak a letartóztatását minősített rablás bűntette miatt, aki egy 87 éves asszonyra támadt egy dunaújvárosi buszmegállóban. Az eset még tavaly nyáron esett, a tettes nem kímélte idős, járásában is akadályozott áldozatát, értesült a DO.

Elrendelték a zaklató bűnügyi felügyeletét

2026. jan. 12.

A Dunaújvárosi Járási Ügyészség indítványozta bűnügyi felügyelet elrendelését annak a férfinak az ügyében, aki rendszeresen megszegte a korábban alkalmazott távoltartás szabályait volt kolléganőjével szemben. Kitartóan zaklatta, tudta meg a DO.

Eltűnés miatt keresik a testvérpárt

2026. jan. 10.

A dunaújvárosi rendőrök kezdtek eljárást Házi Rubina Ketrin és Házi Jázmin Tifani eltűnése ügyében. A 14, illetve 15 éves lányok hétfőn tűntek el – már egy megosztás segíthet abban, hogy rájuk találjanak.

Bestiálisan bántalmazta az albérlőjét – letartóztatták

2026. jan. 09.

A Dunaújvárosi Járási Ügyészség indítványozta annak a férfinak a letartóztatását, aki súlyosan bántalmazta az albérlőjét. Nagyon durva történet, nagyon súlyos eset; a gyanúsított nem válogatott a brutális eszközökben, értesült a DO.

Az ünnepek alatt sem pihentek az online csalók

2026. jan. 07.

Lerántó apróhirdetés, "jó vétel", de még hamis szerelem illúziója is szerepel a merítésben – közel másfél millió forintos kárt okoztak az elmúlt időszakban az online csalók Fejér vármegyében. Két dunaújvárosi sértettet is lépre csaltak, értesült a DO.

Baleset és teljes útlezárás a 62-esen

2026. jan. 06.

Összeütközött két gépkocsi a 62-es főút 1-es kilométerszelvényénél, Dunaújváros térségében. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.

  • További hírek

Friss hírek

  1. Számtalan trükköt bevetnek az online csalók

  2. DSTV: jeges Dunaújváros

  3. DSTV: erős a jótékony oldal

  4. Szőrtelenítés és plasztikai beavatkozások: tévhitek és valós kérdések

  5. Április 12-én lesz az országgyűlési választás

Videók

Embedded thumbnail for DSTV: jeges Dunaújváros

DSTV: jeges Dunaújváros

Embedded thumbnail for DSTV: erős a jótékony oldal

DSTV: erős a jótékony oldal

Embedded thumbnail for DSTV: havas, fagyos tudnivalók

DSTV: havas, fagyos tudnivalók

Top hírek

  1. Bestiálisan bántalmazta az albérlőjét – letartóztatták

  2. Elrendelték a zaklató bűnügyi felügyeletét

  3. Eltűnés miatt keresik a testvérpárt

  4. Beszélgetés Gyöngyössy Csabával – egy év tapasztalatairól, a feladatokról, tervekről

  5. Alakul a DFC 2026-os kerete

Galéria

Újévi Gála (2026)

BÚÉK, Dunaújváros! (2026)

A szeretet lángja is ég

Dunaújváros Hetilap

XV. évfolyam 1. szám - 2026.01.09.

2025. © DS Média Kft. •  Médiaajánlat • Szerzői jogok • Adatvédelem • Impresszum • Közéleti hetilap • RSS

  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő