A dunaújvárosi rendőrök keresik a 63 éves férfit, aki augusztus 7-e óta nem adott életjelet magáról.
A Dunaújvárosi Rendőrkapitányság eljárást folytat az ismeretlen helyen tartózkodó 63 éves Hegedüs János eltűnése ügyében.
A férfi 2019. augusztus 7-én lakhelyéről dolgozni indult, azonban azóta életjelet nem adott magáról és a rendőri intézkedések eredményre nem vezettek. Felkutatása jelenleg is folyamatban van. Hegedüs János 165 centiméter magas, zömök testalkatú, ősz hajú. Eltűnésekor szürke szabadidő nadrágot, zöld pólót és szürke edzőcipőt viselt.
A Dunaújvárosi Rendőrkapitányság kéri, hogy aki a képen látható Hegedüs Jánost felismeri, tartózkodási helyéről vagy eltűnésének körülményéről információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen a rendőrkapitányságon, vagy hívja a 06-25/510-510 telefonszámot, vagy akár névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 „Telefontanú” zöldszámán, a 107 vagy 112 központi segélyhívó számok valamelyikén.

