Idegenben a továbbjutásért!

2019. szeptember 9. (hétfő) 18:04 - spigott

A Viadukt SE Biatorbágy vendégeként lép pályára a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata a Magyar Kupa főtáblájának első fordulójában.

A Magyar Labdarúgó Szövetség elkészítette a Magyar Kupa-főtábla első körének teljes párosítását. Az NB III Közép Csoportjában szereplő Dunaújváros PASE gárdája a Pest megyei első osztályban Viadukt SE Biatorbágy vendégeként lép majd pályára szeptember 21-én, vagy 22-én. A továbbjutásról egy mérkőzés dől el, amennyiben a rendes játékidő nem hoz döntést, úgy kétszer tizenöt perc hosszabbítás, majd tizenegyesek következnek.

A Magyar Kupa főtáblájának sorsolása

Érdi VSE (NB III)–Diósgyőri VTK
Club Valnut Nádasd FC (Vas megye II.)–Soroksár FC (NB II)
Putnok FC (NB III)–Paksi FC
Unione FC (BLSZ I.)–MTK Budapest (NB II)
Hódmezővásárhelyi FC (Csongrád megye I.)–Budaörs (NB II)
XII. Kerület Svábhegy FC (BLSZ I.)–Kazincbarcika (NB II)
Dunaharaszti MTK (NB III)–Budapest Honvéd
Iváncsa KSE (NB III)–Ferencváros
Kelen SC (NB III)–Vác FC (NB II)
DEAC (NB III)–Aqvital FC Csákvár (NB II)
Újfehértó SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)–FC Ajka (NB II)
Úrkúti Sportkör (Veszprém megye I.)–Vasas FC (NB II)
Eger SE (NB III)–Mol Fehérvár FC
Kiskunfélegyházi HTK (Bács-Kiskun megye II.)–ZTE FC
Sárvár FC (NB III)–Debreceni VSC
Bonyhád VLC (Tolna megye I.)–Puskás Akadémia FC
Flavus Velence (Fejér megye I.)–Szeged-Csanád Grosics (NB II)
Edelényi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–BFC Siófok (NB II)
Körösladányi MSK (Békés megye I.)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
SBTC Kft. (Nógrád megye I.)–Szolnoki MÁV FC (NB II)
Pilisi LK-Legenda Sport (Pest megye I.)–Kisvárda
Balassagyarmati SE (NB III)–Dorogi FC (NB II)
Hévíz SK (NB III)–Mezőkövesd Zsóry FC
ESMTK (NB III)–WKW ETO FC Győr (NB II)
FC Hatvan (NB III)–Újpest FC
Taksony SE GP Solar (NB III)–Nyíregyháza Spartacus FC (NB II)
Törökszentmiklósi FC (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Budafoki MTE (NB II)
Szentlőrinc SE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II)
THSE Szabadkikötő (NB III)–Duna Aszfalt TVSE (NB II)
Gyöngyösi AK (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II)
Soltvadkerti TE (Bács-Kiskun megye I.)–Kaposvári Rákóczi FC
Szarvasi FC 1905 (Békés megye I.)–Thermal Spa Siklós FC (NB III)
Berettyóújfalui SE (Hajdú-Bihar megye I.)–Szajol KLK (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)
Heves Therm Hevesi LSC (Heves megye I.)–Füzesgyarmati SK (NB III)
Ceglédi VSE (NB III)–Pápai Perutz FC (NB III)
FC Nagykanizsa (NB III)–VLS Veszprém (NB III)
Tamási 2009 FC (Tolna megye I.)–Tihanyi FC (Veszprém megye I.)
Greenplan Balatonlelle SE (NB III)–FC Dabas (NB III)
ASR Gázgyár (BLSZ I.)–Makó FC (Csongrád megye I.)
SC Sopron (Győr-Moson-Sopron megye I.)–WATI-Kecskéd KSK (Komárom-Esztergom megye I.)
Csornai SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.)
Villányi TC (Baranya megye I.)–Termálfürdő Tiszaújváros (NB III)
Pétervására SE (Heves megye I.)–Herold Trans Ménfőcsanak (NB III)
Csörnöc Gyöngye Vasvár VSE (Vas megye I.)–Credobus Mosonmagyaróvár (NB II)
Nagyecsed RSE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)–Nagybajomi AC (Somogy megye I.)
Balatoni Vasas SE (Somogy megye I.)–Kecskeméti LC (Bács-Kiskun megye I.)
Gönyű SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–BKV Előre (NB III)
Kinizsi SK Gyenesdiás (Zala megye I.)–Dabas-Gyón FC (NB III)
Tarr Andráshida SC (NB III)–KTE Hufbau (NB III)
Móri SE (Fejér megye I.)–HR-Rent Kozármisleny (NB III)
Szekszárdi UFC (NB III)–Lipót Pékség SE (NB III)
Ajka Kristály SE (Veszprém megye I.)–Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)
Monor (NB III)–Komárom VSE (NB III)
Sényő-Carnifex FC (NB III)– Jászberényi FC (NB III)
Sárisápi BSE (Komárom-Esztergom megye I.)–Rákosmente KSK (NB III)
Berkenye SE (Nógrád megye I.)–Ózdi Kohász SC (NB III)
Egerszalók SE (Heves megye I.)–PMFC (NB III)
Viadukt SE-Biatorbágy (Pest megye I.)–Dunaújváros (NB III)
Bogács Thermálfürdő (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–III. Ker. TVE (NB III)
Maglódi TC (Pest megye I.)–MVSC-Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)
Olajmunkás SE Gellénháza (Zala megye I.)–Sárbogárd SE (Fejér megye I.)
Szegedi VSE (Csongrád megye I.)–Bicskei FC (NB III)
Magyar Mélyépítő HSE (Hajdú-Bihar megye I.)–Vép VSE (Vas megye I.)

A rovat további hírei: Sport

Továbbra is száz százalékos a DAB!

Továbbra is száz százalékos a DAB!

2019. szeptember 20. (péntek)

A jégkorong Erste Liga harmadik fordulójában a végig nagyszerűen játszó Acélbikák három góllal győzték le a Debrecen gárdáját.

Kiütéssel az élre!

Kiütéssel az élre!

2019. szeptember 20. (péntek)

Tizenegy gólos győzelmet aratva állt a városi kispályás labdarúgó bajnokság Acerbis Osztályának élére a Ködi Generál Kft. együttese a sorozat harmadik fordulójában.

Boldis Csenge tarolt Pozsonyban

Boldis Csenge tarolt Pozsonyban

2019. szeptember 20. (péntek)

Három aranyéremmel zárta a Pozsonyban megrendezett Olimpiai Reménységek Versenyét a Dunaferr SE tehetséges kajakosa, Boldis Csenge

Veretlenek csatája

Veretlenek csatája

2019. szeptember 19. (csütörtök)

A DAB és a DEAC is két-két győzelemmel áll az Erste Ligában a két gárda péntek esti dunaújvárosi találkozója előtt.

50. helyen a válogatott!

50. helyen a válogatott!

2019. szeptember 19. (csütörtök)

Továbbra is a világbajnoki bronzérmes Belgium vezeti a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) világranglistáját, amelyen a magyar válogatott öt helyet rontva az 50. helyen áll.

Jól kezdett az utánpótlás

Jól kezdett az utánpótlás

2019. szeptember 19. (csütörtök)

Három fordulót követően a negyedik helyen áll a bajnokságban a Dunaújvárosi Acélbikák U21-es jégkorong csapata.

Gebhardt Áron hazatért!

Gebhardt Áron hazatért!

2019. szeptember 19. (csütörtök)

A dunaújvárosi nevelésű felnőtt válogatott röplabdázó hatalmas segítséget jelent a Dunaferr SE NB I-es csapatának számára a 2019/2020-as szezonban.