Kulcsszó: Magyar Kupa

Vereség és búcsú a kupától

2018. január 20. (szombat)

Fájdalmas 31-28 vereséget szenvedett Békéscsabán a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia együttese a Magyar Kupa negyedik fordulójában. Együttesünk az első félidő után még vezetett, ám a fordulás után nagyon gyengén játszott, így a hazaiak megérdemelten jutottak tovább a sorozat következő körébe.

Kupafeladatok előtt a Kohász

2018. január 19. (péntek)

Nehéz, de nem megoldhatatlan feladat vár női kézilabdázóinkra szombaton délután öt órától a Békéscsaba elleni Magyar Kupa összecsapáson.

Búcsú a kupától

2018. január 17. (szerda)

Bár tudása legjavát nyújtotta a Pénzügyőr elleni kupavisszavágón a Dunaferr SE röplabda csapata, a továbbjutást sajnos nem tudta kiharcolni.

A maximum kell a továbbjutáshoz!

A Magyar Kupa negyeddöntőjének második mérkőzésén Budapesten, a Pénzügyőr otthonában lép pályára a Dunaferr SE röplabda csapata.

Előnyben a Pénzügyőr!

2018. január 11. (csütörtök)

Nagyot küzdött a Pénzügyőr ellen, de csak megszorítani tudta vetélytársát a Dunaferr SE röplabda csapata a Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén.

Bravúrra készül a Dunaferr!

A Dunaferr SE felnőtt röplabda csapata a Pénzügyőr együttesét fogadja a Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén.

Más súlycsoport

2017. december 13. (szerda)

Erősen tartalékos felállásban is biztosan, 9-3-ra nyerte a Vasas elleni kupamérkőzését a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.

Tét nélkül a kupában

A Vasas elleni hazai találkozóval zárja a Magyar Kupa küzdelmeit ma este hat órától a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.

Drámai vereség a kupadöntőben

2017. december 10. (vasárnap)

Óriási csatában, ötméteresek után kapott ki 14-12-re a Magyar Kupa döntőjében a DUE-Maarsk Graphics női vízilabda csapata, mely remekül küzdött az UVSE elleni fináléban, ám az idegek harcát a rutinosabb fővárosiak bírták jobban, így idén is ők örülhettek a végső sikernek.

Kupadöntőben az egyetemisták!

2017. december 09. (szombat)

Bejutott a Magyar Kupa fináléjába a DUE-Maarsk Graphics női vízilabda csapata, miután a sorozat első elődöntőjében 10-7-re legyőzte a BVSC együttesét, s vasárnap este háromnegyed hattól az aranyéremért szállhat medencébe a Ferencvárost ötméteresekkel legyőző UVSE ellen.

Kupahétvége előtt a DUE-Maarks Graphics

2017. december 08. (péntek)

A 2017. évi Waterpolo.hu Női Magyar Kupa négyes fináléjának elődöntőjében a DUE-Maarks Graphics női vízilabda csapata a BVSC-Zugló Diapolo ellen ugrik medencébe. Ezzel megismétlődik a tavalyi elődöntő, melyen emlékezetes mérkőzésen bizonyult jobbnak a fővárosi gárda, akik akkor 15:14-re győztek a Mihók tanítványok ellen.

2017. november 30. (csütörtök)

Korán vezetést szerzett, ám végül sima, ötgólos vereséget szenvedett a Magyar Kupa második fordulójában a Dunaferr DUE Renalpin FC futsal csapata.

Sima Fradi-siker a kupában

2017. november 29. (szerda)

Négygólos, 5-1-es vereséget szenvedett a Fradi ellen, így nem jutott be a Magyar Kupa négyes döntőjébe a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.

Közel volt az újabb bravúr!

Emberhátrányban egyenlített, de a hosszabbításban kapott gólokkal 3-1-es vereséget szenvedett a Balmazújváros elleni kupamérkőzésen a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata.

Győzelmi kényszerben az Acélbikák

Mindenképpen nyernie kell a DAB jégkorongozóinak a Ferencváros ellen, ha be szeretnének jutni a Magyar Kupa legjobb négy együttese közé.