Idegenben a továbbjutásért!

2019. szeptember 9. (hétfő) 18:04 - spigott

A Viadukt SE Biatorbágy vendégeként lép pályára a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata a Magyar Kupa főtáblájának első fordulójában.

A Magyar Labdarúgó Szövetség elkészítette a Magyar Kupa-főtábla első körének teljes párosítását. Az NB III Közép Csoportjában szereplő Dunaújváros PASE gárdája a Pest megyei első osztályban Viadukt SE Biatorbágy vendégeként lép majd pályára szeptember 21-én, vagy 22-én. A továbbjutásról egy mérkőzés dől el, amennyiben a rendes játékidő nem hoz döntést, úgy kétszer tizenöt perc hosszabbítás, majd tizenegyesek következnek.

A Magyar Kupa főtáblájának sorsolása

Érdi VSE (NB III)–Diósgyőri VTK
Club Valnut Nádasd FC (Vas megye II.)–Soroksár FC (NB II)
Putnok FC (NB III)–Paksi FC
Unione FC (BLSZ I.)–MTK Budapest (NB II)
Hódmezővásárhelyi FC (Csongrád megye I.)–Budaörs (NB II)
XII. Kerület Svábhegy FC (BLSZ I.)–Kazincbarcika (NB II)
Dunaharaszti MTK (NB III)–Budapest Honvéd
Iváncsa KSE (NB III)–Ferencváros
Kelen SC (NB III)–Vác FC (NB II)
DEAC (NB III)–Aqvital FC Csákvár (NB II)
Újfehértó SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)–FC Ajka (NB II)
Úrkúti Sportkör (Veszprém megye I.)–Vasas FC (NB II)
Eger SE (NB III)–Mol Fehérvár FC
Kiskunfélegyházi HTK (Bács-Kiskun megye II.)–ZTE FC
Sárvár FC (NB III)–Debreceni VSC
Bonyhád VLC (Tolna megye I.)–Puskás Akadémia FC
Flavus Velence (Fejér megye I.)–Szeged-Csanád Grosics (NB II)
Edelényi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–BFC Siófok (NB II)
Körösladányi MSK (Békés megye I.)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
SBTC Kft. (Nógrád megye I.)–Szolnoki MÁV FC (NB II)
Pilisi LK-Legenda Sport (Pest megye I.)–Kisvárda
Balassagyarmati SE (NB III)–Dorogi FC (NB II)
Hévíz SK (NB III)–Mezőkövesd Zsóry FC
ESMTK (NB III)–WKW ETO FC Győr (NB II)
FC Hatvan (NB III)–Újpest FC
Taksony SE GP Solar (NB III)–Nyíregyháza Spartacus FC (NB II)
Törökszentmiklósi FC (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Budafoki MTE (NB II)
Szentlőrinc SE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II)
THSE Szabadkikötő (NB III)–Duna Aszfalt TVSE (NB II)
Gyöngyösi AK (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II)
Soltvadkerti TE (Bács-Kiskun megye I.)–Kaposvári Rákóczi FC
Szarvasi FC 1905 (Békés megye I.)–Thermal Spa Siklós FC (NB III)
Berettyóújfalui SE (Hajdú-Bihar megye I.)–Szajol KLK (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)
Heves Therm Hevesi LSC (Heves megye I.)–Füzesgyarmati SK (NB III)
Ceglédi VSE (NB III)–Pápai Perutz FC (NB III)
FC Nagykanizsa (NB III)–VLS Veszprém (NB III)
Tamási 2009 FC (Tolna megye I.)–Tihanyi FC (Veszprém megye I.)
Greenplan Balatonlelle SE (NB III)–FC Dabas (NB III)
ASR Gázgyár (BLSZ I.)–Makó FC (Csongrád megye I.)
SC Sopron (Győr-Moson-Sopron megye I.)–WATI-Kecskéd KSK (Komárom-Esztergom megye I.)
Csornai SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.)
Villányi TC (Baranya megye I.)–Termálfürdő Tiszaújváros (NB III)
Pétervására SE (Heves megye I.)–Herold Trans Ménfőcsanak (NB III)
Csörnöc Gyöngye Vasvár VSE (Vas megye I.)–Credobus Mosonmagyaróvár (NB II)
Nagyecsed RSE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)–Nagybajomi AC (Somogy megye I.)
Balatoni Vasas SE (Somogy megye I.)–Kecskeméti LC (Bács-Kiskun megye I.)
Gönyű SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–BKV Előre (NB III)
Kinizsi SK Gyenesdiás (Zala megye I.)–Dabas-Gyón FC (NB III)
Tarr Andráshida SC (NB III)–KTE Hufbau (NB III)
Móri SE (Fejér megye I.)–HR-Rent Kozármisleny (NB III)
Szekszárdi UFC (NB III)–Lipót Pékség SE (NB III)
Ajka Kristály SE (Veszprém megye I.)–Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)
Monor (NB III)–Komárom VSE (NB III)
Sényő-Carnifex FC (NB III)– Jászberényi FC (NB III)
Sárisápi BSE (Komárom-Esztergom megye I.)–Rákosmente KSK (NB III)
Berkenye SE (Nógrád megye I.)–Ózdi Kohász SC (NB III)
Egerszalók SE (Heves megye I.)–PMFC (NB III)
Viadukt SE-Biatorbágy (Pest megye I.)–Dunaújváros (NB III)
Bogács Thermálfürdő (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–III. Ker. TVE (NB III)
Maglódi TC (Pest megye I.)–MVSC-Miskolc (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)
Olajmunkás SE Gellénháza (Zala megye I.)–Sárbogárd SE (Fejér megye I.)
Szegedi VSE (Csongrád megye I.)–Bicskei FC (NB III)
Magyar Mélyépítő HSE (Hajdú-Bihar megye I.)–Vép VSE (Vas megye I.)

A rovat további hírei: Sport

Edzésben a röplabdázók is

Edzésben a röplabdázók is

2020. augusztus 03. (hétfő)

Két külföldi játékossal is erősítene a Dunaferr SE röplabda csapata az Extraliga szeptemberi rajtja előtt.

Véget ért az 52. Kékszalag, 338 hajó teljesítette a távot

Véget ért az 52. Kékszalag, 338 hajó teljesítette a távot

2020. augusztus 03. (hétfő)

A rajthoz állt 535 hajóból 338 teljesítette az 52. Kékszalag Raiffeisen Nagydíjat, amelyet a Vándor Róbert vezette RSM2 nyert meg - közölték a verseny szervezői a viadal honlapján.

Itthon folytatják a kupaküzdelmeket

Itthon folytatják a kupaküzdelmeket

2020. augusztus 03. (hétfő)

A szombat hajnali tűzeset miatt zárt kapuk mögött, nézők nélkül fogadja a Szeged együttesét a DUE-Maarsk Graphics női vízilabda csapata a Magyar Kupában.

Vereséggel kezdett a DPASE

Vereséggel kezdett a DPASE

2020. augusztus 02. (vasárnap)

Hiába szerzett már a mérkőzés elején vezetést, végül 2-1-es vereséggel távozott szekszárdi bajnokijáról a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata.

Riói olimpikon nyerte a futóversenyt

Riói olimpikon nyerte a futóversenyt

2020. augusztus 02. (vasárnap)

A riói olimpikon Csere Gáspár nyerte meg szombat éjjel a Generali Night Run Budapest futóverseny félmaratoni távját.

Balaton-átúszás - Rasovszky Kristóf új csúccsal nyert

Balaton-átúszás - Rasovszky Kristóf új csúccsal nyert

2020. augusztus 02. (vasárnap)

Rasovszky Kristóf új csúccsal nyerte a 38. Lidl Balaton-átúszást, melyen csaknem kilencezer sportember vett részt.

A nyári kupáért fociztak

A nyári kupáért fociztak

2020. augusztus 02. (vasárnap)

Óriási csatát hozott az első alkalommal megrendezett Decathlon Summer Cup elnevezésű kispályás labdarúgó torna a DLSZ Arénában.