Pont nélküli hétvége
Nem alakultak jól a Dunaújváros PASE utánpótlás korú labdarúgóinak mérkőzései a MOL Fehérvár FC ellen a másodosztályú bajnokságban.
A MOL Fehérvár FC elleni mérkőzésekkel folytatták a másodosztályú bajnoki küzdelmeket a Dunaújváros PASE utánpótlás labdarúgó csapatai. Az U19-esek találkozója nagy küzdelmet hozott, ám a kapu előtt pontosabb székesfehérváriak az első félidőben egy, míg a másodikban két alkalommal is bevették a dunaújvárosi kaput, s így végül 3-0-s győzelemmel gyűjtötték be a bajnoki pontokat.
Az U17-esek mérkőzésén hamar, már a 7. percben megszerezte a vezetést az ellenfél, s hiába próbálkoztak a dunaújvárosi fiatalok becsülettel, sajnos nem jött össze az egyenlítés az első felvonásban sőt, egy öngóllal tovább növelte előnyét a vendégcsapat. A fordulás után mindkét gárda előtt több lehetőség adódott, ám ekkor már egyik sem tudott élni vele, így a fehérváriak 2-0-s sikerrel távoztak az Agrospeciál Sporttelepről.
Kép: DO-archív
Az U16-osoknak sajnos semmi esélye nem volt a pontszerzésre. A vendégek már az első felvonásban három alkalommal mattolták fiataljainkat, s fölényük a fordulás után is megmaradt. Ez nemcsak a játé képében, hanem az eredmény alakulásában is megmutatkozott, ugyanis a fehérváriak további öt alkalommal mattolták a DPASE védelmét, így könnyed, 8-0-s sikerrel szerezték meg a három bajnoki pontot.
Eredmények
(U19)
MOL Fehérvár FC – DPASE 3-0 (1-0)
U17
DPASE – MOL Fehérvár FC 0-2 (0-2)
U16
DPASE – MOL Fehérvár FC 0-8 (0-3)
A rovat további hírei: Sport
Bravúros negyedik hely a csapatbajnokságban
2025. nov. 24.
Húsz egyesület birkózói mérték össze egymással erejüket a Dunaújvárosban megrendezett serdülő szabadfogású csapatbajnoki döntőben. A Somogyi Sándorról elnevezett emlékversenyen remekül szerepeltek a DKSE birkózói, akik végül a negyedik helyen fejezték be a küzdelmeket.
Két vereség Egerben
2025. nov. 24.
A DFVE serdülő és ifjúsági leány vízilabda csapata is vereséget szenvedett az Eger elleni korosztályos bajnokin vasárnap délután.
Percekre volt az újabb bravúrtól a DAB
2025. nov. 24.
Bár már három góllal is vezetett, nem tudott pontot szerezni a Brassó elleni székesfehérvári mérkőzésen a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.
Mindenki tudja, hogy miért dolgozik
2025. nov. 23.
A törökországi Belekben edzőtáboroztak válogatott kenusaink. Ifj. Foltán László szövetségi kapitány elmondta, a kéthetes összetartás célja a vízimunka kitolása volt, Belekben ugyanis 25 fokban tudtak evezni a versenyzők.
Székesfehérváron a Brassó ellen
2025. nov. 23.
A tabellán második Brassó elleni mérkőzéssel folytatja az Erste Liga alapszakaszának csatározásait a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata ma délután három órától.
Biztosan hozták a kötelezőt
2025. nov. 22.
Magabiztos, tízgólos győzelemmel zárta a KSI SE elleni fővárosi bajnokiját a DFVE női vízilabda csapata szombaton délután.
Győzelemmel köszöntötték a bajnokokat
2025. nov. 22.
Félidőnként két-két gólt szerezve aratott 4-2-es sikert a naptári év utolsó meccsén a Dunaújváros FC labdarúgó csapata a Paksi FC II. elleni bajnokin, mely előtt a Dunaferr SE 2000-ben bajnoki címet szerző együttesét is köszönthették a hazai drukkerek.








