Ugrás a tartalomhoz Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez a honlapon
Címlap

Top nav left

  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő
2026. már. 13. Krisztián, Ajtony
FacebookYoutube
  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
főoldal
Menü

Az első hazai győzelemben bízva

Sport
Dunaújváros
DPASE
labdarúgás
bajnokság

facebook megosztás

spigott - 2019. okt. 06., 08:18

A tabella harmadik helyén álló Monor gárdáját látja vendégül ma délután öt órától a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata az NB III Közép Csoportjának 9. fordulójában.

Nyolc fordulót követően a hetedik helyen áll az NB III Közép Csoportjában a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata, mely eddigi nyolc meccsén három győzelmet szerzett, s két döntetlen mellett három alkalommal szenvedett vereséget. Lőrincz Emil tanítványai legutóbb a Rákosmente KSK otthonából hozták el a három pontot, vagyis jó előjelekkel várhatják ma délután öt órakor kezdődő hazai találkozójukat, melyen a Monor lesz az ellenfelük. A monoriak tavaly még a másodosztályban szerepeltek, míg jelenleg öt győzelemmel, két döntetlennel és egy vereséggel, 17 pontot szerezve állnak a tabella harmadik helyén.

Ez alapján nem feltétlenül a mieink számítanak a mai összecsapás esélyeseinek, ám vezetőedzőnk bízik abban, hogy sikerül elkerülniük egyéni hibáikat, s az is segítheti együttesünket első hazai győzelmének megszerzésében, hogy ezúttal inkább az ellenfelet nyomja majd az eredménykényszer.

Kép: DO-archív

Dorogi Renátó a Rákosmente ellen begyűjtötte ötödik sárga lapját, így rá eltiltás miatt nem számíthat a szakvezetés, míg a sérült Hompót Dániel játéka erősen kérdéses. Ott lesz viszont a keretben a 21 éves támadó, Bíró Ákos, aki a másodosztályú Balmazújvárostól érkezett Dunaújvárosba, s mint azt elmondta, egyértelműen a győzelem reményében lépnek pályára a Monor elleni találkozón.

"A Monor a harmadik helyen áll a tabellán, hazai környezetben azonban mindenképpen a győzelem a célunk. Az eddigi találkozóinkon is szervezett játékot mutattunk, mindegyikben benne volt a győzelem lehetősége, de több alkalommal is elpártolt tőlünk a szerencse. Nagyon remélem, hogy ezúttal itthon tartjuk a három pontot, s abban is bízom,, hogy jó játékkal, gólokkal tudom majd segíteni a csapatot" – fogalmazott a fiatal játékos.

A rovat további hírei: Sport

Felemás kezdés a középszakaszban

2026. már. 13.

A DFVE női vízilabdázóinak serdülő együttese nyerni tudott, az ifjúságiak viszont soros vereséget szenvedtek a KSI SE otthonában lejátszott bajnoki mérkőzésen.

Kecskemétre látogatnak röplabdázóink

2026. már. 13.

A tabellán tizenegyedik Kecskemét otthonában lép pályára a DKSE röplabda csapata a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának pénteki fordulójában.

Szoros meccsek idegenben

2026. már. 12.

A DKKA U18-as együttese bravúros győzelmet aratott, az U20-asok viszont vereséget szenvedtek a korosztályos bajnokságok szerdai fordulójában.

FitCity Dunaújváros: a testi és lelki egészségért (galériával)

2026. már. 12.

Tovább növekvő létszám mellett, ismét kiváló hangulatban rendezték meg a FitCity Dunaújváros programsorozat harmadik állomását a volt Bánki iskola tornatermében szerdán délután.

Nem sikerült előznie a DFVE-nek

2026. már. 12.

Ismét rengeteg gólt kapott, így pedig nem volt esélye a győzelemre az UVSE elleni hazai rangadón a DFVE női vízilabda csapatának szerdán este.

Parádés eredmények a szőnyegen

2026. már. 11.

Több aranyéremmel és dobogós helyezéssel zárták a közelmúlt versenyeit a DKSE és enyingi fiókszakosztályának korosztályos versenyzői.

DSTV: nemzetközi verseny a jégcsarnokban

2026. már. 11.

Különleges eseménynek adott otthont városunk jégcsarnoka az elmúlt hétvégén. 3 nap alatt körülbelül 500 mű- és szinkronkorcsolyázó lépett jégre, a nemzetközi felhozatal komoly eredményeket produkált, a produkciók pedig sokakat ámulatba ejtettek. Hangkép.

  • További hírek

Friss hírek

  1. Felemás kezdés a középszakaszban

  2. Nehéz, de törekedni kell a békés együttélésre

  3. Együtt ünnepelhetjük a forradalom és szabadságharc hőseit

  4. Kecskemétre látogatnak röplabdázóink

  5. DSTV: ötletpályázatot hirdettek

Videók

Embedded thumbnail for DSTV: ötletpályázatot hirdettek

DSTV: ötletpályázatot hirdettek

Embedded thumbnail for DSTV: virágokkal a szebb környezetért

DSTV: virágokkal a szebb környezetért

Embedded thumbnail for DSTV: nemzetközi verseny a jégcsarnokban

DSTV: nemzetközi verseny a jégcsarnokban

Top hírek

  1. Napos nyitány, szeles végjáték – de már igazi tavasz!

  2. Autószerelő műhely égett le Perkátán

  3. Kortárs divatbemutatóval csalogat az ICA-D

  4. FitCity Dunaújváros: a testi és lelki egészségért (galériával)

  5. Biztosan hozták a kötelező győzelmet

Galéria

FitCity Dunaújváros (2026. március)

IX. Szent Pantaleon Jótékonysági Bál

Kolbászfesztivál (2026)

Dunaújváros Hetilap

XV. évfolyam 10. szám - 2026.03.13.

2025. © DS Média Kft. •  Médiaajánlat • Szerzői jogok • Adatvédelem • Impresszum • Közéleti hetilap • RSS

  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő