Ugrás a tartalomhoz Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez a honlapon
Címlap

Top nav left

  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő
2026. már. 24. Gábor, Karina
FacebookYoutube
  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
főoldal
Menü

Közel volt a meglepetés

Sport
Dunaújváros
DLSZ
kispályás foci
Acerbis Osztály

facebook megosztás

spigott - 2019. okt. 29., 08:03

A véghajrában szerzett gólokkal tudta csak legyőzni a Fejó-Therm gárdáját a címvédő a városi kispályás labdarúgó bajnokság Acerbis Osztályában.

Két összecsapással kezdődött meg hétfőn este a városi kispályás labdarúgó bajnokság Acerbis Osztályának kilencedik fordulója. A DLSZ Arénában megrendezett találkozókon először a hetedik Hardferr Bau, valamint a nyolcadik GBB Zrt. együttesei néztek egymással farkasszemet. A mérkőzést előbbi kezdte jobban, ám hiába szerzett három perc alatt kétgólos előnyt, ellenfele három perc alatt kiegyenlített. A félidei szünetre így is 3-2-es előnnyel vonulhattak Hamar Erikék, akik a térfélcsere után 5-2-re megléptek a GBB-től, majd előnyüket magabiztosan tartva végül a 7-4-es sikerrel erősítették meg hetedik helyüket a tabellán.

Kép: DO-archív

Este nyolc órától a címvédő, s legutóbbi négy meccsét simán megnyerő Karmacsi Autó FC, valamint a negyedik helyezett Fejó-Therm csapatai léptek pályára, de hiába számított előbbi az esélyesebbnek, a Fejó gárdája nagyon sokáig közel állt a meglepetéshez. Salamon Miklósék ugyanis az első félidőben megszerzett előnyüket egészen a meccs hajrájáig meg tudták tartani, ám az utolsó tíz percben Kővári László duplájával fordított a Karmacsi, mely 2-1-es győzelmet aratva jött fel a bajnokság második helyére.

Eredmények

Hardferr Bau – GBB Zrt. 7-4 (3-2)
Karmacsi Autó FC – Fejó-Therm Kft. 2-1 (0-1)

Az Acerbis Osztály állása: 1. Ködi Generál Kft. 21 pont, 2. Karmacsi Autó FC 18 pont, 3. SZP-Asztalos SE 16 pont, 4. Fejó-Therm Kft. 10 pont, 5. Dunaferr 9 pont, 6. Solarwelt-Dunabiztos 9 pont, 7. Hardferr Bau Kft. 7 pont, 8. GBB Zrt. 2 pont, 9. Szil-Ker Ablak 1 pont.

A rovat további hírei: Sport

Élre álltak a női labdarúgók

2026. már. 24.

Remekül szerepel a bajnokság tavaszi idényében a Dunaújváros FC női labdarúgó csapata, amely tizenegy mérkőzést követően vezeti az NB II-es pontvadászat tabelláját.

DSTV: folyamatos fejlődés

2026. már. 24.

Az elmúlt években számos fejlesztésen és ráncfelvarráson esett át a Dunaújvárosi Box Egyesület bázisa. A sportolók eredményes tanítása érdekében a ring és környezete is más arcát mutatja, az elmúlt időszakról Dobos György számolt be. Hangkép.

Korosztályos remeklések a szőnyegen

2026. már. 24.

Kiválóan szerepeltek a DKSE és fiókszakosztályainak birkózói a Pécsen megrendezett meghívásos területbajnokságon és gyermek gálán a mögöttünk hagyott hétvégén.

Dunaújvárosi éremeső a medencében

2026. már. 23.

Parádésan szerepeltek a DKSE korosztályos úszói a Budapesten megrendezett VII. BVSC Tavaszi Kupa elnevezésű utánpótlás versenyen.

Volt minek örülni a hétvégén is

2026. már. 23.

Nyolc dunaújvárosi versenyző jutott be a tollaslabdázók országos diákolimpiai fináléjába a sorozat Seregélyesen megrendezett területi döntőjéről.

Egy gól döntött, de izgalmakban sem volt hiány

2026. már. 23.

Fontos három pontot szerzett a Dunaújváros FC labdarúgó csapata az Iváncsa elleni hazai bajnokin vasárnap este.

A szettsiker összejött, a nagyobb bravúrra most nem volt esély

2026. már. 22.

Jól küzdött, de négy játszmában vereséget szenvedett a tabellán hatodik MAFC elleni mérkőzésen a DKSE röplabda csapata a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának utolsó fordulójában.
 

  • További hírek

Friss hírek

  1. Startol a tavaszi nagytakarítás – a Barátság városrészben kezdődik a lomtalanítás

  2. Élre álltak a női labdarúgók

  3. DSTV: folyamatos fejlődés

  4. Búcsúzás az általános iskolától: ajándékötletek emlékezetes pillanatokra

  5. Közeleg a nedűk szerelmeseinek ünnepe – idén is lesz bormustra a Mondbach-kúriában

Videók

Embedded thumbnail for DSTV: folyamatos fejlődés

DSTV: folyamatos fejlődés

Embedded thumbnail for DSTV: plakáterdő helyett virágágyás

DSTV: plakáterdő helyett virágágyás

Embedded thumbnail for DSTV: nehéz, de törekedni kell a békés együttélésre

DSTV: nehéz, de törekedni kell a békés együttélésre

Top hírek

  1. Dunaújvárosi Estek Dr. Szász Máté neurobiológussal

  2. Volt minek örülni a hétvégén is

  3. Egy gól döntött, de izgalmakban sem volt hiány

  4. "Nagyon erős, baráti, összetartó közösség"

  5. ICA-D: tömeg és siker a divatbemutatón

Galéria

Március 15-i ünnepség

Veres Viktória bemutatója a Kortárs Művészeti Intézetben

FitCity Dunaújváros (2026. március)

Dunaújváros Hetilap

XV. évfolyam 11. szám - 2026.03.20.

2025. © DS Média Kft. •  Médiaajánlat • Szerzői jogok • Adatvédelem • Impresszum • Közéleti hetilap • RSS

  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő