Ugrás a tartalomhoz Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez a honlapon
Címlap

Top nav left

  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő
2026. jan. 19. Sára, Márió
FacebookYoutube
  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
főoldal
Menü

Pont nélküli hétvége

Sport
Dunaújváros
DPASE
labdarúgás
utánpótlás

facebook megosztás

spigott - 2019. okt. 07., 08:09

Nem örülhettek győzelemnek a Dunaújváros PASE utánpótlás labdarúgó csapatai a korosztályos bajnokságok hétvégi fordulójában.

A Dunaújváros PASE U19-es labdarúgói idegenben, a hetedik forduló előtt negyedik PMFC otthonában folytatták a másodosztályú pontvadászat küzdelmeit. Varga Balázs csapata a három győzelemmel és három vereséggel a nyolcadik helyen állt a találkozó előtt, mely nagyon rosszul kezdődött fiataljaink számára, ugyanis a pécsiek már az első percben megszerezték a vezetést Szabó Zalán találatával. A hazaiak gólszerzője sajnos a játékrész derekán is bevette Hompót Lóránt kapuját, s hogy a DPASE szakvezetésének gondjai tovább fokozódjanak, arról Horváth Dániel gondoskodott a 36. percben, így a szünetre már tetemes hátránnyal vonulhattak labdarúgóink. A térfélcsere után ugyan feljavultak a dunaújvárosiak, s Veszeli Béla 50. percben szerzett góljával szépítettek is, ám ennél tovább már nem jutottak, így 3-1-es vereséget szenvedve csúsztak vissza a bajnoki tabella tizedik helyére.

Kép: DO-archív

A Dunaújváros PASE U17-esei az előző fordulóban szerezték meg első sikerüket a másodosztályú korosztályos bajnokságban, így bizakodva várták a ZTE elleni hazai összecsapást, melynek azért így is a vendégek voltak az esélyesei. Ennek ellenére végig szoros, kiélezett csatát vívtak fiataljaink a Zalaegerszeggel, ám a győzelmet végül a második félidő hatodik percében szerzett találattal a vendégek szerezték meg, akik 1-0-s sikerükkel felléptek a tabella hetedik helyére, míg a DPASE fiataljai visszacsúsztak a tizenötödikre, de két mérkőzéssel továbbra is kevesebbet játszottak riválisaiknál.

Eredmények

U19
PMFC – DPASE 3-1 (3-0)
Gólszerzőnk: Veszeli Béla.

U17
DPASE – ZTE FC 0-1 (0-0)

A rovat további hírei: Sport

Három szettben nyert a Fino

2026. jan. 19.

Az első és a második szettben akadtak felvillanásai a DKSE röplabdázóinak a Kaposvár ellen, de az éllovas magabiztos, 3-0-s győzelmet aratott fiataljaink ellen a  TippmixPro Férfi NBI Extraliga vasárnapesti fordulójában.

Fehérvári siker a megyei rangadón

2026. jan. 19.

Ezúttal is becsülettel küzdöttek a tartalékos Acélbikák, de a FEHA19 elvitte a három pontot a Dunaújvárosi Jégcsarnokból az Erste Liga vasárnapi fordulójában.

Elkészült a DFC felkészülési programja

2026. jan. 18.

Összesen hét felkészülési mérkőzés vár a Dunaújváros FC labdarúgó csapatára az NB III-as pontvadászat tavaszi rajtjáig.

Megyei derbivel zárják a hetet az Acélbikák

2026. jan. 18.

A FEHA19 elleni hazai összecsapással folytatja az Erste Liga küzdelmeit a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata ma délután öt órától.

A tisztes helytállás lehet a cél

2026. jan. 17.

Az idei bajnokságban még veretlen, szettet sem vesztő Fino Kaposvár otthonába látogat a DKSE röplabda csapat a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának vasárnapi fordulójában.

DSTV: toboroznak az úszók

2026. jan. 17.

Nagyon régre nyúlik vissza a Vasvári Pál Általános Iskola jó kapcsolata a településen működő különböző sportszervezetekkel és közösségekkel. Kiemelten gyümölcsöző a szakmai együttműködés a DKSE úszó szakosztályával – már a szeptemberben induló osztályba toborozzák a jövő sportolóit. Ezt a témát jártuk körbe Berzlánovits Éva közreműködésével. Hangkép.

Hatalmas küzdelem, bravúros pontszerzés

2026. jan. 17.

Háromgólos hátrányból felállva szerzett egy pontot a BJA HC elleni hazai összecsapáson a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata pénteken este.

  • További hírek

Friss hírek

  1. "... egy reménységre kaptatok elhívást is" – imahét, már mától

  2. Három szettben nyert a Fino

  3. Itt a durva mínuszok hete – a végén lehet icipici enyhülés, csapadékkal

  4. Hogyan kell karbantartani a laprugókat?

  5. Fehérvári siker a megyei rangadón

Videók

Embedded thumbnail for DSTV: MR berendezés Dunaújvárosban

DSTV: MR berendezés Dunaújvárosban

Embedded thumbnail for DSTV: szeretik a stand-up műfaját

DSTV: szeretik a stand-up műfaját

Embedded thumbnail for DSTV: toboroznak az úszók

DSTV: toboroznak az úszók

Top hírek

  1. "Tomi" ott segít, ahol szükség van rá

  2. Sikeres seregszemle a boldogító "igen" jegyében (galéria)

  3. FitCity Dunaújváros: zumbával kezdték az évet

  4. Az Országháznál robbantással fenyegetett – vádat emeltek ellene

  5. Átadták a kórház új, modern MR vizsgálóját

Galéria

Esküvő kiállítás (2026)

Újévi Gála (2026)

BÚÉK, Dunaújváros! (2026)

Dunaújváros Hetilap

XV. évfolyam 2. szám - 2026.01.16.

2025. © DS Média Kft. •  Médiaajánlat • Szerzői jogok • Adatvédelem • Impresszum • Közéleti hetilap • RSS

  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő