Dobogósok sikerei a Campusban

spigott - 2019. november 7. 8:05

Az Akrasz-Bau nehezen, a listavezető Tízpróbások magabiztosan hozta a kötelezőt a városi kispályás labdarúgó bajnokság Campus Osztályának legutóbbi játéknapján.

Két összecsapással kezdődött meg kedden este a városi kispályás labdarúgó bajnokság Campus Osztályának idei utolsó, kilencedik fordulója. A DLSZ Arénában megrendezett mérkőzéseken először a harmadik Akrasz-Bau SE, valamint a negyedik Varázs Kép mérte össze egymással erejét. Előbbi jobban is kezdett, már a hatodik percben két góllal vezetett, s bár a Varász Kép még az első félidőben megfelezte hátrányát, a fordulást követően Mohácsi Gergely duplájával 4-1-re meglépett az Akrasz-Bau. Ugyan erre még egy találattal válaszolni tudtak Somogyi Sándorék, ám a hajrá már nem hozott újabb gólt, így az Akrasz-Bau végül 4-2-es sikert aratva lépett fel a tabella második helyére.

Kép: DO-archív

Este nyolc órától a listavezető Tízpróbások gárdája lépett pályára a sereghajtó B.T. Mirage ellen, s ahogy az várható volt, nem okozott túl nagy gondot számára a három bajnoki pont megszerzése. Az éllovas már az első felvonásban öt alkalommal mattolta ellenfelét, s mivel ezt a fordulás után is megtette négyszer, így sima, 9-0-s győzelmet aratva erősítette meg vezető helyét a Campus Osztályban.

Eredmények

Akrasz-Bau SE – Varázs Kép 4-2 (2-1)
Tízpróbások – B.T. Mirage 9-0 (5-0)

További program

2019. 11. 08. 18:00 Irapuato – Gyalog Galopp
2019. 11. 08. 19:00 Papa SE – Kemi-Ker Kft.
2019. 11. 08. 20:00 PW-Shield Kft. – Multisteel Hungary

A Campus Osztály állása: 1. Tízpróbások 21 pont, 2. Akrasz-Bau SE 17 pont, 3. Multisteel Hungary 16 pont, 4. Varázs Kép 13 pont, 5. Kemi-Ker Kft. 12 pont, 6. Papa SE 12 pont, 7. PW-Shield Kft. 9 pont, 8. Gyalog Galopp 8 pont, 9. Irapuato 6 pont, 10. B.T. Mirage 5 pont.

A rovat további hírei: Sport

Drámai hajrában úszott el a vb-esély

Drámai hajrában úszott el a vb-esély

2025. nov. 16.

A magyar labdarúgó-válogatott utolsó pillanatban kapott góllal 3-2-es vereséget szenvedett vasárnap az ír csapattól a Puskás Arénában rendezett világbajnoki selejtezőmérkőzésen, így harmadik lett a csoportjában és sorozatban tizedszer maradt le a vb-ről.

Mayer Gréta lett az ország legjobbja

Mayer Gréta lett az ország legjobbja

2025. nov. 16.

A DKSE kiválósága, Mayer Gréta szerezte meg az összetett aranyérmet a női mesterfokú bajnokságon, melyen Szilágyi Nikolett lett a második, míg a harmadik helyet Schermann Bianka érdemelte ki.

Sokba került a rövidzárlat

Sokba került a rövidzárlat

2025. nov. 16.

Az első félidőben tetemes hátrányt szedett össze Kisvárdán a DKKA csapata, mely hiába küzdött példamutatóan, végül ötgólos vereséget szenvedett szombat esti bajnokiján.

Harmadszor a DEAC ellen

Harmadszor a DEAC ellen

2025. nov. 15.

A tabellán ötödik DEAC elleni székesfehérvári mérkőzéssel folytatja az Erste Liga csatározásait a DAB jégkorong csapata vasárnap este fél héttől.

Kisvárdán szerepel a Kohász

Kisvárdán szerepel a Kohász

2025. nov. 15.

A hosszú utazás után egy igen keménynek ígérkező mérkőzés vár a DKKA női kézilabda csapatára a Kisvárda otthonában ma este hat órától.

"A Gebei" – avagy hogyan lesz rablóból pandúr a hoki jeges színpadán

"A Gebei" – avagy hogyan lesz rablóból pandúr a hoki jeges színpadán

2025. nov. 15.

Pályája egybeesett a magyar jégkorong legújabb aranykorával, ráadásul – sípmesterként – a sportág nemzetközi szinten legmagasabban jegyzett személyisége Gebei Péter. A Gebei – ez a címe annak a megjelenés előtt álló kötetnek, amely egyfelől az életpályát summázza, másrészt saját(os) nézőpontból a honi hoki elmúlt évtizedeinek történetét is összegzi.

Fontos pontokra hajt a DFC

Fontos pontokra hajt a DFC

2025. nov. 15.

Az utolsó előtti Pénzügyőr elleni fővárosi mérkőzéssel folytatja az NB III-as pontvadászat küzdelmeit a Dunaújváros FC labdarúgó csapata ma délután egy órától.