Ugrás a tartalomhoz Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez a honlapon
Címlap

Top nav left

  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő
2026. feb. 12. Lívia, Lídia
FacebookYoutube
  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
főoldal
Menü

Fehérvári csapat lett a megye legjobbja

Sport
Dunaújváros
labdarúgás
kispályás foci

facebook megosztás

spigott - 2019. dec. 13., 16:39

A Fejó-Therm kispályás labdarúgó csapata a második, míg a Karmacsi Autó a harmadik helyen fejezte be a székesfehérvári viadalt.

Székesfehérváron, a Széna Téri Sportcsarnokban rendezték meg a közelmúltban a Fejér Megye Bajnoka elnevezésű kispályás labdarúgó tornát, melyen Székesfehérvár, valamint Dunaújváros legjobb kispályás csapatai vettek részt. A viadalt nem titkoltan hagyományteremtő céllal rendezte meg tavaly először a Magyar Labdarúgó Szövetség Fejér Megyei Igazgatóság Kispályás bizottsága és a Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség, hogy eldöntsék, kik alkotják a legjobb együttest a megyében.

Egy évvel ezelőtt a Karmacsi Autó FC gárdája hódította el az első helyet, s a címvédő ezúttal is ott volt a mezőnyben, melyben rajta kívül a Fejó-Therm Kft., illetve két székesfehérvári csapat, a Bádogos-Greco Patrol, valamint a Masterplast lépett pályára a minél szebb eredmény eléréséért. A körmérkőzéses rendszerű viadal idén is óriási csatákat hozott, s a verseny kiélezettségére jellemző, hogy csak egy mérkőzésen volt két gól a csapatok között, az összes többi találkozón egy találaton múlt a győztes kiléte.

Képek: facebook

Az első helyet végül a Bádogos gárdája szerezte meg, mely a Fejó-Therm és a Masterplast ellen is 1-0-ra nyert, míg a Karmacsit 2-0-ra győzte le, így kapott gól nélkül, hibátlan teljesítménnyel hódította el a megye legjobbjának járó kitüntető címet. A második helyen a Fejó-Therm végzett, megelőzve a végül bronzérmes Karmacsit, valamint a pont nélkül záró Masterplast együttesét.

A torna eredményei

Bádogos – Fejó-Therm 1-0
Karmacsi Autó – Masterplast 2-1
Masterplast – Bádogos 0-1
Fejó-Therm – Karmacsi Autó 2-1
Masterplast – Fejó-Therm 0-1
Bádogos – Karmacsi Autó 2-0

Végeredmény: 1. Bádogos-Greco Petrol, 2. Fejó-Therm Kft., 3. Karmacsi Autó FC, 4. Masterplast.

A torna álomcsapata: Vaszócsik Viktor (Fejó-Therm) – Gál Dániel (Bádogos), Kovács Krisztián (Bádogos), Aradi Csaba (Karmacsi), Salamon Miklós (Fejó-Therm), Salacz Zoltán (Masterplast). Csapatvezető: Horváth László (Bádogos).

(Szentimrey Tamás)

A rovat további hírei: Sport

Dunaújvárosi éremeső a szezonnyitón

2026. feb. 11.

Összesen huszonegy dobogós helyezéssel zárták az Arany iskolában megrendezett utánpótlás szezonnyitó viadalt a DLSE lábtoll-labdázói a mögöttünk hagyott hétvégén.

Miskolci előny a negyeddöntőben

2026. feb. 11.

Minden harmadot egy góllal megnyerve aratott 4-1-es győzelmet az Acélbikák hokisai ellen a DVTK Jegesmedvék alakulata a bajnoki negyeddöntő első, miskolci felvonásán kedden este.

Aranyos kezdés a válogatón

2026. feb. 10.

Két aranyéremmel zárták a DKSE birkózói a Pesterzsébeten megrendezett U17-es kötöttfogású és női válogató versenyt a mögöttünk hagyott hétvégén.

DSTV: kedvenc lett az Angels

2026. feb. 10.

Vannak Dunaújvárosban olyan visszatérő kezdeményezések, amelyek egyre nagyobb figyelmet kapnak és érdemelnek. Ilyen például a "Dunaújváros kedvence" szavazás – a sport kategóriában mindig nagy verseny van, 2025 végén pedig ezt a versenyt az Angels Jégkorong Sportegyesület húzta be. Hangkép.

Bajnoki negyeddöntő a Jegesmedvék ellen

2026. feb. 10.

Miskolcon, a DVTK Jegesmedvék ellen kezdi meg a két győzelemig tartó párharcot a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata ma este fél héttől.

A véghajrákat nem bírták a DKKA fiataljai

2026. feb. 09.

Hullámzó teljesítményt nyújtva szenvedett vereséget a DKKA U18-as és U20-as együttese a Kozármisleny ellen a korosztályos bajnokságok vasárnapi fordulójában.

Kovács-Seres Hunor lett a 2025-ös év legjobbja

2026. feb. 09.

A DKSE fiatal úszóját, Kovács-Seres Hunort választották meg a 2025-ös év legjobb ifjúsági férfi nyíltvízi úszójának.

  • További hírek

Friss hírek

  1. Közösség és alkotás a Generációk Házában

  2. Tart a kerítésbontás a Barsi Dénes utcában

  3. Dunaújvárosi éremeső a szezonnyitón

  4. Legyen mindenki óvatos online vásárláskor!

  5. Óriási áttörés: új kipufogórendszer a sportautók kedvelőinek

Videók

Embedded thumbnail for DSTV: túl a felvételin

DSTV: túl a felvételin

Embedded thumbnail for DSTV: kedvenc lett az Angels

DSTV: kedvenc lett az Angels

Embedded thumbnail for DSTV: éles helyzetekre is felkészültek

DSTV: éles helyzetekre is felkészültek

Top hírek

  1. Rozi néni 90 éves lett – Isten éltesse!

  2. Közösségépítők (2.): a "Terítéken" ízőrzője

  3. Megkezdődött a kátyúzás a város közútjain

  4. DSTV: kedvenc lett az Angels

  5. Eltűnt, nagyon keresik Vörös János Istvánt

Galéria

Farsangi forgatag (2026)

Majosházi István Emlékverseny (2026)

Magyar Motoros Vízisport Szövetség díjátadó (2026)

Dunaújváros Hetilap

XV. évfolyam 5. szám - 2026.02.06.

2025. © DS Média Kft. •  Médiaajánlat • Szerzői jogok • Adatvédelem • Impresszum • Közéleti hetilap • RSS

  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő