Volánbusz: változott a menetrend

2019. december 16. (hétfő) 11:53 - Öcaline

A Volánbusz Zrt. tájékoztatása szerint december 15-től változott a menetrendek – az országos merítésből kitűnik, hogy a módosítás több dunaújvárosi viszonylatot is érint! Példatár és hasznos link a hajtás után!

Több soron is változott a menetrend a Volánbusz Zrt. honlapunkhoz eljuttatott összegzése szerint – az új menetrend  december 15-én, azaz tegnap lépett életbe, a módosítások több dunaújvárosi járatot is érintenek. Így például az autóbusz-állomásról Székesfehérvárra közlekedő 17.10-es autóbusz az eddigiekhez mérten 10 perccel később, 17.20-kor indul. Munkanapokon 6.50-kor új járat indul Dunaföldvárról városunkba, de megszűnik a tanítási napokon és munkanapokon 5.38-kor, 13.00-kor, 14.00-kor a Béke térről Dunaföldvárra, valamint 6.05-kor, 13.30-kor és 14.35-kor Dunaföldvárról Dunaújvárosba közlekedő járat. A Dunaújvárosból Dunaföldváron és Bölcskén át Paksra tartó  autóbuszvonalon közlekedő valamennyi járat módosított menetrend szerint közlekedik, de módosítással számolhatnak többek között a Siófokra, Mélykútra és Nagykarácsonyba utazók is.

Indulás előtt mindenképpen érdemes tájékozódni – a tételes utastájékoztató lista a Volánbusz összegzésében érhető el az alábbi linken!

Volánbusz Zrt. – menetrend-változások (katt) >> 

(Képünk illusztráció!)

A rovat további hírei: Mozaik

Időjárás: lassan, de biztosan változik

Időjárás: lassan, de biztosan változik

2020. január 20. (hétfő)

Megszűnnek naptalan napok, a hidegpárnás időszak már a hét elején véget és a DO időjárási szakértőjének friss prognózisa szerint. A hét közepétől napos, egyre melegebb időnk lesz – nagyon csípős reggelekkel!

Időjárás: lassan, de biztosan változik

Időjárás: lassan, de biztosan változik

2020. január 20. (hétfő)

Megszűnnek naptalan napok, a hidegpárnás időszak már a hét elején véget és a DO időjárási szakértőjének friss prognózisa szerint. A hét közepétől napos, egyre melegebb időnk lesz – nagyon csípős reggelekkel!

Konyhatündér Klub: főzzünk, süssünk finomat – együtt!

Konyhatündér Klub: főzzünk, süssünk finomat – együtt!

2020. január 17. (péntek)

Közös főzőcskézésre biztatjuk olvasóinkat – a DO és a Dunaújváros hetilap új gasztronómiai rovatába várjuk az Ön receptjeit is! Ráadásul van egy még merészebb tervünk – a legjobb receptek küldőit nemcsak bemutatjuk, hanem élesben is teszteljük a finomságokat!

Hankook: abroncsokkal az alapítványokért

Hankook: abroncsokkal az alapítványokért

2020. január 14. (kedd)

Több millió forinttal támogatott beteg vagy hátrányos helyzetben lévő gyermekeket segítő alapítványokat a Hankook Tire Magyarország Kft. a tavaly első alkalommal meghirdetett jótékonysági akciójának lezárultával. Abroncsok és civilek – példás kezdeményezés a hajtás után!

Panelvilág, panelszerelem a Heti Naplóban

Panelvilág, panelszerelem a Heti Naplóban

2020. január 13. (hétfő)

60 éve vehették birtokba a lakók az első házakat – naná, hogy szeretett városunk volt az első helyszíne a lakhatási válság új típusú megoldásának. Az ATV Heti Napló című vasárnapi műsora terjedelmes riportban számolt be a jubileumról – és persze megtalálták Éva nénit is!

Időjárás: szürke, ködös, deres, fagyos hetünk lesz

Időjárás: szürke, ködös, deres, fagyos hetünk lesz

2020. január 13. (hétfő)

A ma reggeli hószitálás után is marad a szürke, ködös, fagyos időszak térségünkben a DO időjárási szakértőjének friss prognózisa szerint. Egészen péntekig ez a helyzetkép lesz jellemző – a hét végén picit derültebb időre számíthatunk.

Véradás a Carissa Kupán: mindenkit várnak!

Véradás a Carissa Kupán: mindenkit várnak!

2020. január 09. (csütörtök)

Nagyszerű lehetőség a segítségnyújtásra, egyúttal jótét célú akció: a Carissa Kupán is lehetőséget biztosítanak a váradóknak a Campus Arénában szombaton! Mindenkit várnak - a részleteket az alábbi plakát összegzi!