Siker a ráadásban

2020. január 14. (kedd) 16:46 - spigott

Hiába a nagy fölény, csak a hosszabbításban tudta legyőzni a KMH csapatát a Dunaújvárosi Acélbikák U21-es együttese a bajnokság legutóbbi fordulójában.

A tabella negyedik helyén álló KMH SE elleni fővárosi mérkőzéssel folytatta az U21-es bajnokság B csoportjának küzdelmeit a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata. Mivel a kélt gárda eddigi meccseit rendre a mieink nyerték, így ezúttal is Láng Csaba tanítványai számítottak az esélyesebbnek, ugyanakkor a találkozó nem kezdődött túl jól fiataljaink számára, ugyanis a hazaiak már a 20. másodpercben megszerezték a vezetést.

A folytatásban hiába játszott nagy fölényben a DAB, s hiába lőtt több mint ötven alkalommal kapura, egészen a meccs hajrájáig nem tudott egyenlíteni. A hosszú gólcsend az 58. perc elején tört meg, mikor Gebei Gergely végre bevette a hazaiak ketrecét, ám újabb találatot már nem sikerült szerezni a rendes játékidőben, így jöhetett a hosszabbítás. A ráadás szerencsére nem tartott sokáig, mert a Bikák góljának szerzője a 62. percben ismét mattolni tudta Kapin Bendegúzt, így ha komoly nehézségek árán is, de sikerült kiharcolni a győzelmet (1-2), melynek köszönhetően a mieink a második helyről várják következő meccsüket, melyet szerdán este játszanak a Ferencváros otthonában.

A továbbjutás küszöbén az Újpest

2020. február 26. (szerda)

A negyeddöntős párharc harmadik meccsén is kikapott a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata, így az UTE egy győzelemre került a továbbjutástól.

Könnyed siker a megyei rangadón

Végig remekül játszva győzte le 3-0-ra a MÁV Előrét a Dunaferr SE röplabda csapata a két gárda dunaújvárosi bajnokiján.

Megyei rangadó előtt

A MÁV Előre elleni hazai mérkőzéssel folytatja az NB I Liga alapszakasz második körének küzdelmeit ma este a Dunaferr SE röplabda csapata.

Bő keret a selejtezőre

A Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia jobbszélsője, Grosch Vivien is bekerült az olimpiai selejtezőre készülő magyar női kézilabda válogatott bő keretébe.

Épül, szépül a stroke őrző!

2020. február 25. (kedd)

Tovább folytatódik a stroke őrző kialakítása a Szent Pantaleon Kórház neurológiai osztályán.

Újra a Dunaújváros Kupáért

A Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség március 3-áig várja a csapatok jelentkezését a 18. Dunaújváros Kupa küzdelmeire.

Nem volt esély az UVSE ellen

2020. február 24. (hétfő)

A DFVE serdülő és ifjúsági leány vízilabda csapata is vereséget szenvedett az UVSE elleni hazai bajnokin.