Siker a ráadásban

2020. január 14. (kedd) 16:46 - spigott

Hiába a nagy fölény, csak a hosszabbításban tudta legyőzni a KMH csapatát a Dunaújvárosi Acélbikák U21-es együttese a bajnokság legutóbbi fordulójában.

A tabella negyedik helyén álló KMH SE elleni fővárosi mérkőzéssel folytatta az U21-es bajnokság B csoportjának küzdelmeit a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata. Mivel a kélt gárda eddigi meccseit rendre a mieink nyerték, így ezúttal is Láng Csaba tanítványai számítottak az esélyesebbnek, ugyanakkor a találkozó nem kezdődött túl jól fiataljaink számára, ugyanis a hazaiak már a 20. másodpercben megszerezték a vezetést.

A folytatásban hiába játszott nagy fölényben a DAB, s hiába lőtt több mint ötven alkalommal kapura, egészen a meccs hajrájáig nem tudott egyenlíteni. A hosszú gólcsend az 58. perc elején tört meg, mikor Gebei Gergely végre bevette a hazaiak ketrecét, ám újabb találatot már nem sikerült szerezni a rendes játékidőben, így jöhetett a hosszabbítás. A ráadás szerencsére nem tartott sokáig, mert a Bikák góljának szerzője a 62. percben ismét mattolni tudta Kapin Bendegúzt, így ha komoly nehézségek árán is, de sikerült kiharcolni a győzelmet (1-2), melynek köszönhetően a mieink a második helyről várják következő meccsüket, melyet szerdán este játszanak a Ferencváros otthonában.

A liga egyik legjobbja is marad a Bikáknál

2020. július 05. (vasárnap)

Garret Hughson a 2020/2021-es szezonban is a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapatát erősíti majd.

Hogyan sportoljunk a kánikulában?

Ezen a héten erről faggattuk Dóczi Zsuzsit, ő mit javasol. Mozogjunk, vagy sem?

Idén is lesz birkózó-vb

A nemzetközi szövetség (UWW) szombati döntése értelmében év végén idén rendhagyó módon megtartják a birkózó-világbajnokságot.

Véghajrá előtt a kupában

2020. július 04. (szombat)

A Tízpróbások és az SZP-Asztalos együttesei jutottak be a Dunaújváros Kupa fináléjába.

Hosszú Katinka a legértékesebb magyar sportoló

A Forbes magazin magyar kiadásának felmérése alapján továbbra is, immár hatodik éve a háromszoros olimpiai bajnok úszó, Hosszú Katinka a legértékesebb magyar sportoló.

Nem hibáztak az esélyesek

2020. július 03. (péntek)

A Multisteel Hungary nagyon sima, míg a Ködi Generál szoros meccset nyert meg a Dunaújváros Kupa rájátszásának csütörtöki fordulójában.

Magyarország Eb-selejtezőt rendezhet

A Magyar Röplabda Szövetség a férfiaknál és a nőknél is házigazdája lesz az Európa-bajnoki selejtezők egyik csoportkörének.