Siker a ráadásban

2020. január 14. (kedd) 16:46 - spigott

Hiába a nagy fölény, csak a hosszabbításban tudta legyőzni a KMH csapatát a Dunaújvárosi Acélbikák U21-es együttese a bajnokság legutóbbi fordulójában.

A tabella negyedik helyén álló KMH SE elleni fővárosi mérkőzéssel folytatta az U21-es bajnokság B csoportjának küzdelmeit a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata. Mivel a kélt gárda eddigi meccseit rendre a mieink nyerték, így ezúttal is Láng Csaba tanítványai számítottak az esélyesebbnek, ugyanakkor a találkozó nem kezdődött túl jól fiataljaink számára, ugyanis a hazaiak már a 20. másodpercben megszerezték a vezetést.

A folytatásban hiába játszott nagy fölényben a DAB, s hiába lőtt több mint ötven alkalommal kapura, egészen a meccs hajrájáig nem tudott egyenlíteni. A hosszú gólcsend az 58. perc elején tört meg, mikor Gebei Gergely végre bevette a hazaiak ketrecét, ám újabb találatot már nem sikerült szerezni a rendes játékidőben, így jöhetett a hosszabbítás. A ráadás szerencsére nem tartott sokáig, mert a Bikák góljának szerzője a 62. percben ismét mattolni tudta Kapin Bendegúzt, így ha komoly nehézségek árán is, de sikerült kiharcolni a győzelmet (1-2), melynek köszönhetően a mieink a második helyről várják következő meccsüket, melyet szerdán este játszanak a Ferencváros otthonában.

Milyen sportot válasszunk? (1. rész)

2020. május 31. (vasárnap)

Meghatározó lehet az egészséges életmód felé vezető úton, hogy milyen mozgást építünk be a mindennapokba. Milyen sportágat válasszunk? Miből választhatunk? Honnan fogjuk tudni, hogy nekünk való-e egy-egy edzésforma?

Elkészült a versenykiírás

A Magyar Kézilabda Szövetség Versenybizottsága elkészítette a 2020/2021-es felnőtt női és férfi NB I-es bajnokságok versenykiírását.

Megvannak a liga legjobbjai

2020. május 30. (szombat)

Hat egyéni kategóriában hirdettek végső győztest pénteken az Erste Liga különdíjainak odaítélésénél.

Újra együtt edzenek a válogatott birkózók

A héten megkezdték a közös munkát a magyar birkózó-válogatott tagjai, akik Sike András kötöttfogású kapitány szerint a körülményekhez képest jó állapotban érkeztek vissza a hosszú kényszerpihenőről.