Lezárultak a nevezések

spigott - 2020. július 12. 14:49

Összesen ötvenkilenc együttes nevezett a labdarúgók harmadosztályú bajnokságába!

Mint arról Bita László, a Dunaújváros PASE labdarúgóinak technikai vezetője az együttes közelmúltban megtartott sajtótájékoztatóján elmondta, július 3-áig kellett beadnia nevezését a csapatoknak az NB III-as pontvadászat 2020/2021-es szezonjára. A nevezések be is érkeztek, s a Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága július 10-éig összesen 59 harmadosztályú együttes jelentkezését fogadta el, köztük természetesen a Dunaújváros PASE labdarúgóiét is. Arról azonban, hogy miként is alakul az új szezon csoportbeosztása és menetrendje, még nem született döntés. Arról azonban beszámolt az MLSZ honlapja, hogy két csapat nevezésének elbírálása még folyamatban van, s az elnökség korábbi döntése értelmében, az MLSZ Versenybizottsága az NB III. bajnokság létszámát 60 főre (3 x 20 csapat) fogja feltölteni.

A 2020-2021. évi NBIII-as férfi felnőtt bajnokságra az MLSZ Versenybizottsága 2020 július 10-ig az alábbi nevezéseket fogadta el: