Ugrás a tartalomhoz Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez a honlapon
Címlap

Top nav left

  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő
2026. jan. 27. Angelika
FacebookYoutube
  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
főoldal
Menü

Rendőrség: egy nap, két elfogás

Sziréna
rendőrség
körözés
elfogás

facebook megosztás

Öcaline - 2021. már. 06., 08:23

Körözött személyekkel szemben intézkedtek az egyenruhások: egyikük a városban, a másik férfi Adonyban futott a rendőrök karjaiba, értesült a DO.

Az elfogások hírét megerősítette a megyei főkapitányság kommunikációs szolgálata is. Mint a szóvivői összegzésből kiderül, a dunaújvárosi esetnél a Verebély László utcában ellenőriztek a járőrök egy személygépjárművet és annak vezetőjét pénteken nem sokkal éjfél után. Az intézkedés során az egyenruhások megállapították, hogy a Gárdonyi Rendőrkapitányság a 22 éves fiatal körözését rendelte el, mivel a vele szemben kiszabott pénzbírságot nem fizette meg. A rendőrök elfogták a zichyújfalui lakost, majd előállították a rendőrkapitányságra  – a bírság megfizetése után szabadon távozhatott.
Pár órával később Adony belterületén a körzeti megbízott vont intézkedés alá egy 35 éves férfit. Az ellenőrzés során megállapítást nyert, hogy a Sarkadi Rendőrkapitányság a békési lakos körözését rendelte el, mivel a rá kiszabott pénzbírságot nem fizette meg. Az egyenruhások elfogták, majd előállítását követően a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság fogdájába kísérték a férfit.

(Illusztráció: FMRFK)
 

A rovat további hírei: Sziréna

Játssz a biztonságért – nyerj füstérzékelőt!

2026. jan. 26.

Közös játékra invitálja olvasóinkat műhelyünk, valamint az Országos Tűzmegelőzési Bizottság és a vármegyei katasztrófavédelmi igazgatóság. Sorozatunk első részében a témához passzol a nyeremény: füstérzékelőt kapnak a kvíz szerencsés megfejtői!

Ütközés a 6-os főúton – forgalmi akadállyal

2026. jan. 23.

Két személyautó ütközött a főút 73-as kilométerszelvényénél, a város határában, adta hírül a katasztrófavédelem VÉSZ szolgáltatása. Forgalmi akadály nehezíti a közlekedést. Gyorshír.

Eltűnt Dudás Dávid Ármin – jelezze, ha tud róla!

2026. jan. 23.

A dunaújvárosi rendőrök kérik a lakosság segítségét a 14 éves fiú eltűnése ügyében – jelentkezzen, ha tud a hollétéről, és már egy megosztás is sokat segíthet! Mikuláskor tűnt el, értesült a DO.

Tragikus becsapódás, végzetes ütközés

2026. jan. 20.

Tragikus ütközés helyszíne volt Pusztaszabolcs ma hajnalban – a baleset áldozata az a középkorú férfi, aki a hókásás úton megcsúszott, autójával a vízelvezető árokba sodródott, majd egy fatuskónak csapódott. Nyári abronccsal, biztonsági öv nélkül vezetett, értesült a DO.

Az Országháznál robbantással fenyegetett – vádat emeltek ellene

2026. jan. 16.

A Dunaújvárosi Járási Ügyészség emelt vádat közveszéllyel fenyegetés bűntette miatt azzal a férfival szemben, aki az Országház épületénél történő robbantással fenyegetett. Pénzbüntetésre számíthat, értesült a DO.

Számtalan trükköt bevetnek az online csalók

2026. jan. 13.

A dunaújvárosi áldozatot 1,3 millió forinttal rövidítették meg, de adathalászat, hamis befektetések és álbrókerek miatt tettek feljelentést a sértettek Fejér vármegyében a közelmúltban. Az ötlettár kifogyhatatlan – vigyázzanak a pénzükre!

Idős asszonyt rabolt ki – letartóztatás a végre

2026. jan. 13.

A Dunaújvárosi Járási Ügyészség indítványozta annak a férfinak a letartóztatását minősített rablás bűntette miatt, aki egy 87 éves asszonyra támadt egy dunaújvárosi buszmegállóban. Az eset még tavaly nyáron esett, a tettes nem kímélte idős, járásában is akadályozott áldozatát, értesült a DO.

  • További hírek

Friss hírek

  1. Lakossági fórumot hirdet a főépítész

  2. Felemás forduló az Andersenben

  3. DSTV: Rosti a Restiben – újra

  4. Remek hajrá, szép siker

  5. Az adótörvények idei változásairól a kamarában

Videók

Embedded thumbnail for DSTV: Rosti a Restiben – újra

DSTV: Rosti a Restiben – újra

Embedded thumbnail for DSTV: rézpénz lett a hónap műtárgya

DSTV: rézpénz lett a hónap műtárgya

Embedded thumbnail for DSTV: "Felülírt protokoll" – tárlatvezetéssel (galériával)

DSTV: "Felülírt protokoll" – tárlatvezetéssel (galériával)

Top hírek

  1. Ütközés a 6-os főúton – forgalmi akadállyal

  2. Gyászol Dunaújváros, elhunyt Hubikné Tarján Éva

  3. Szabadkori a Szalki-szigeten: élt a jég! (galéria)

  4. Megválasztották a választási bizottságot, majd esküt is tettek a testület tagjai

  5. Mesékkel startolt a "Jószoli" új sorozata

Galéria

Jeges örömök (2026)

Tárlatvezetés a Kortárs Művészeti Intézetben

Kenguru Kupa (2026)

Dunaújváros Hetilap

XV. évfolyam 3. szám - 2026.01.23.

2025. © DS Média Kft. •  Médiaajánlat • Szerzői jogok • Adatvédelem • Impresszum • Közéleti hetilap • RSS

  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő