Fordulatok fordulója a Campusban
Fontos meccset veszített el a bajnoki címre hajtó Varázs Kép gárdája a városi kispályás labdarúgó bajnokság Campus osztályában.
Főoldali és belső kép forrása: DLSZ (Ihász Martin felvétele)
Három összecsapással kezdődött meg a városi kispályás labdarúgó bajnokság Campus osztályának 17. fordulója kedden este a DLSZ Arénában.
A nap első meccsén a tizedik Mirage és az ötödik helyen álló Gyalog Galopp mérte össze egymással erejét, s vívott fordulatos csatát, melyben hiába vezetett már 4-0-ra is az esélyesebb Gyalog Galopp, a Mirage a 40. perchez érve egyenlíteni tudott. Ez sem ért azonban pontszerzést Tapaszi Zoltánéknak, mert Koczián Ferencék az utolsó tíz percben újabb három gólt szerezve végül 7-4-es sikerrel szerezték meg a három pontot.
A bajnoki címre hajtó Varázs Kép a hatodik Tízpróbások ellen igyekezett begyűjteni újabb győzelmét, ám hiába vezetett már a 12. percben 2-0-ra, a folytatásban sokkal pontosabbak voltak a kapu előtt Deimel Dávidék, akik előbb egalizáltak, majd fordítottak, s minimális fórjukat a meccs végéig megőrizve arattak 3-2-es győzelmet.
A legutóbbi négy találkozóját elveszítő Multisteel Hungary az Akrasz-Bau ellen szerette volna megtörni rossz sorozatát, s Németh Lászlóék ennek megfelelően vágtak is neki a meccsnek, s már a 8. percben két góllal vezettek. Innen ugyan még fel tudott jönni egyre az Akrasz-Bau, ám a térfélcsere után újabb három gólt szerzett a Multisteel, mely végül 5-3-as győzelemmel szakította meg vereségsorozatát, s őrizte meg negyedik helyét a bajnoki tabellán.
A Campus osztály eredményei
B.T. Mirage – Gyalog Galopp 4-7 (0-3)
Tízpróbások – Varázs Kép 3-2 (1-2)
Multisteel Hungary – Akrasz-Bau SE 5-3 (2-1)
A Campus osztály állása: 1. Kemi-Ker Kft. 37 pont, 2. Varázs Kép 36 pont, 3. Maradék 33 pont, 4. Multisteel Hungary 30 pont, 5. Gyalog Galopp 30 pont, 6. Tízpróbások 25 pont, 7. Akrasz-Bau SE 16 pont, 8. Irapuato 13 pont, 9. PW-Shield Kft. 9 pont, 10. B.T. Mirage 9 pont, 11. Papa SE 9 pont.
A rovat további hírei: Sport
Idegenben szerepel a DFC
2025. okt. 18.
A Szekszárd elleni mérkőzéssel folytatja a harmadosztályú bajnokság küzdelemsorozatát a Dunaújváros FC labdarúgó csapata vasárnap délután.
Két harmadig volt esélye a DAB-nak
2025. okt. 18.
Háromgólos vereséget szenvedtek a DAB jégkorongozói a DVTK otthonában lejátszott találkozón az Erste Liga péntek esti fordulójában.
Kialakult a négyes döntő mezőnye
2025. okt. 17.
A BVSC ellen juthat be a Magyar Kupa idei kiírásának fináléba a DFVE női vízilabda csapata.
DSTV: szép eredmények a DKSE Kupán
2025. okt. 17.
A tornászok sem unatkoztak a közelmúltban – a fiúk után a lányok is a szőnyegre léptek. Remek eredmények születtek a hétvégi DKSE Kupán, melyen ismét kitettek magukért a hazaiak fiatal versenyzői. Hangkép.
Nehéz csaták idegenben
2025. okt. 17.
Huszonnégy órán belül két találkozó vár az Erste Ligában a DAB jégkorong csapatára, mely pénteken a DVTK Jegesmedvék, szombaton pedig az Újpest otthonában lép pályára.
Nem hibáztak a fiatalok
2025. okt. 16.
A DFVE női vízilabdázóinak serdülő és ifjúsági együttese is sima győzelmet aratott a Fehérvár VSE elleni korosztályos bajnokin.
Szoros vereségek Mosonmagyaróváron
2025. okt. 16.
A DKKA U18-as együttese egy, az U20-as két góllal kapott ki a Mosonmagyaróvár otthonában lejátszott korosztályos bajnokin szerdán délután.