Móriczos bajnokok Tiszaújvárosban
Összes ellenfelét maga mögé utasítva szerzett bajnoki címet a Sulisárkányok viadalán a Móricz iskola együttese az 5-6. osztályosok mezőnyében.
Kép forrása: Móricz iskola
Tiszaújvárosban, a Sulisárkányok viadala elnevezésű országos verseny döntőjében vett részt a Móricz Zsigmond Általános Iskola Hatások csapata a mögöttünk hagyott hétvégén, június 11-én. A Dísz-tavon megrendezett viadalon parádésan szerepeltek a dunaújvárosi fiatalok, ugyanis az első korcsoportban (5-6. osztályosok) nyolc egységet is maguk mögé utasítva végeztek az első helyen, megszerezve ezzel az országos bajnoki címet, amiért természetesen jár az őszinte gratuláció a móriczos diákoknak.
A győztes csapat: Erdély-Franyó Győző, Komáromi László Lóránt, Kiss Domokos, Kovács Kristóf, Katona Réka Sára, Molnár Panna, Kobzos Kristóf Keán, Polgár Petra, Homolya Tamás, Farkas Blanka, Kóré Levente, Murányiné Varga Beáta (osztályfőnök).
A rovat további hírei: Sport
Focival emlékeztek egykori társaikra
2025. dec. 09.
A férfiak mezőnyében a Hangover-Kaskantyúi SE, míg a hölgyeknél a Fortuna SE nyerte meg a Rácalmási Sportcsarnokban megrendezett XIII. Héger Ádám - VIII. Komáromi Ádám és XII. Ádám Anita Kispályás Labdarúgó Emléktornát.
DSTV: Családi Mikulásfutás
2025. dec. 09.
Első alkalommal szervezték meg a FitCity programsorozat szervezői a Családi Mikulásfutás programját, melyen sokan futottak a jó cél érdekében az Dunaújvárosi Egyetem és a Városháza tér útvonalán. Hangkép.
Újra itthon játszanak a röplabdázók
2025. dec. 09.
A TFSE elleni hazai összecsapással folytatja a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának küzdelmeit a DKSE röplabda csapata ma este hét órától.
FitCity: jókedv, mozgás és közösségi élmény az I. Családi Mikulásfutáson (galériával)
2025. dec. 08.
Remek hangulatú délelőttöt tölthettek el egymással azok, akik részt vettek a jótékony céllal is megrendezett I. Családi Mikulásfutáson a Dunaújvárosi Egyetem és a Városháza tér útvonalon.
A Mikulás Kupáért tollasoztak
2025. dec. 08.
Jól szerepeltek, hasznos tapasztalatokkal gazdagodtak a Danubius KSE tollaslabdázói a Seregélyesen megrendezett Mikulás Kupán.
Teljesítették a célkitűzést
2025. dec. 08.
Két dobogós helyezéssel és két ötödik hellyel zárták az év utolsó versenyét a DKSE fiókszakosztályainak fiatal birkózói.
Egy góllal kikapott a dánoktól és csoportmásodik a magyar válogatott
2025. dec. 08.
Az Európa-bajnoki bronzérmes és biztos negyeddöntős magyar női kézilabda-válogatott rotterdami középdöntős csoportja második helyén zárt, miután a vasárnap esti záró rangadón 28-27-re kikapott a tavalyi kontinensviadalon második dán csapattól a holland-német közös rendezésű világbajnokságon.








