Remek eredmények hazai pályán

spigott - 2021. június 13. 8:00

Összesen kilenc dobogós helyezéssel zárták a Danubius KSE tollaslabdázói a sportcsarnokban megrendezett országos felnőtt ranglista versenyt szombaton.

Kép: Danubius KSE

Országos felnőtt C és D kategóriás ranglista versenyt rendezett a Danubius KSE tollaslabda szakosztálya a Dunaújvárosi Sportcsarnokban szombaton. A viadalon nyolc együttes versenyzői mérették meg magukat, s a mezőnyben természetesen ott voltak a házigazda Danubius KSE tollaslabdázói is, akik a Borbély Hanna, Johan Fanni, Varga Gabriella, Turi Kamilla, Csomor-Németh Lili, Rostási Tibor, Tokodi Dániel, Szabó Károly, Fekete Gábor, Szalontai Gábor, Jakab János összeállítású különítménnyel vágtak neki a versenynek.

A dunaújvárosi indulók ezúttal is kitettek magukért a jó hangulatú, nagy csatákat hozó viadalon, s több érmes helyezéssel örvendeztették meg az értük szorítókat. C kategória női egyéniben Varga Gabriella bronzérmet, C vegyes párosban Fekete Gábor és Csomor-Németh Lili aranyat, Jakab János és Varga Gabriella ezüstöt szerzett. D kategória női egyéniben Borbély Hanna állhatott fel a dobogó legfelső fokára, D férfi párosban Rostási Tibor és Tokodi Dániel, illetve Mészáros Attila és Fekete Gábor egyaránt a harmadik helyen végzett.

D női párosban is két érem jutott a mieinknek, ugyanis Borbély Hanna és Varga Gabriella első helyen végzett, Turi Kamilla és Johan Fanni a harmadik helyet szerezték meg, míg D vegyes párosban Szabó Károly és Borbély Hanna zárta bronzéremmel a viadalt.

A rovat további hírei: Sport

Búcsúzott a kupától a DKKA

Búcsúzott a kupától a DKKA

2025. nov. 08.

A házigazda fehérváriak gyakorlatilag végig vezetve győzték le a DKKA női kézilabdázóit a Magyar kupa harmadik fordulójában pénteken este.

Gólzáporos DFVE-siker a BL-ben

Gólzáporos DFVE-siker a BL-ben

2025. nov. 08.

Harminchárom találatot és huszonnyolc kiállítást hozó mérkőzésen gyűrte le a görög Alimos gárdáját a DFVE női vízilabda csapata a Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában.

Fiatalok a főszerepben

Fiatalok a főszerepben

2025. nov. 07.

Ezúttal nem lesz dunaújvárosi résztvevője a magyar női vízilabda válogatott háromnapos összetartásának.

BL-feladatok előtt a vízilabdázók

BL-feladatok előtt a vízilabdázók

2025. nov. 07.

A Fabó Éva Sportuszodában látja vendégül a görög Alimos NAC Betsson gárdáját a DFVE női vízilabda csapata a Bajnokok Ligája csoportkörében ma este hét órától.

A hokikapitány szerint más univerzum az elitvilágbajnokság

A hokikapitány szerint más univerzum az elitvilágbajnokság

2025. nov. 06.

Majoross Gergely szövetségi kapitány szerint más-más univerzum a divízió I/A világbajnokság és az elitmezőny, amelyben a magyar férfi jégkorong-válogatott is szerepel.

Két vereség az Andersenben

Két vereség az Andersenben

2025. nov. 06.

A DAB-ASP gárdája szoros csatában, a DUE-Worm Angels sima meccsen szenvedett vereséget a jégkorongozók Andersen Ligájának legutóbbi fordulójában.

Közel volt a bravúrhoz a DFVE

Közel volt a bravúrhoz a DFVE

2025. nov. 05.

Óriási küzdelemben, az utolsó percben kapott góllal szenvedett vereséget az UVSE otthonában lejátszott bajnoki rangadón a DFVE női vízilabda csapata.