Ugrás a tartalomhoz Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez a honlapon
Címlap

Top nav left

  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő
2026. feb. 04. Ráhel, Csenge
FacebookYoutube
  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
főoldal
Menü

Felemás évzáró az asztaliteniszezőknél

Sport
DUE DSE
asztalitenisz
bajnokság

facebook megosztás

spigott - 2021. dec. 16., 07:30

A Dunaújvárosi Egyetem DSE NB II-es asztalitenisz csapatai nyerni tudtak, az NB III-asok viszont kikaptak az idei utolsó bajnoki fordulóban.

Kép: DO-archív

A bajnokság 2021-es évének utolsó fordulójában léptek pályára a Dunaújvárosi Egyetem DSE asztalitenisz szakosztályának együttesei a mögöttünk hagyott hétvégén. Az egyetemisták első csapata a sereghajtó Mohács II. gárdáját látta vendégül az NB II Dél-Nyugat csoportjában, s ahogy arra számítani is lehetett, még a szoros meccsre sem adott esélyt ellenfelének, mert a Jeszenszki Dániel, Nemes Vince, Éliás Attila, Varga Richárd összeállítású formáció minden meccsét megnyerve aratott sima, 18-0-s győzelmet, így nyolc fordulót követően hibátlan teljesítménnyel áll a bajnoki tabella élén.

A kilencedik helyezett DUE DSE II. ezúttal idegenben, a hetedik Bonyhád vendégeként mérette meg magát, s bár a párosok és nyolc egyéni találkozó után még 5-5-re álltak egymással a felek, a folytatásban egymás után öt győzelemnek örülhettek a mieink. Hiába hajrázott ezután nagyot a házigazda, az Ambrus Géza, ifj. Ármos József, Németh Márton, Váczi Norbert felállásban asztalokhoz lépő alakulat végül 10-8-as sikerrel hozta el a pontokat Bonyhádról.

Az egyetemisták NB III-as alakulata a tisztes helytállás reményében utazott el a negyedik helyezett Siófok elleni bajnokira, ám a házigazdák ezt másképp gondolták, mindössze kettő sikert engedtek a Sebestyén Krisztián, Németh Márton, Ármos József, Bacsa Győző összeállítású gárdának, melynek így tovább kell várnia első bajnoki sikerére.

A rovat további hírei: Sport

DSTV: nyílt nap és bemutatók

2026. feb. 04.

Sportági bemutatókkal és bemutatóórákkal folytatta a beiskolázási kampányát a Vasvári Pál Általános Iskola. A mozgalmas szombati programsor sokak érdeklődését felkeltette. Hangkép.

Újra élnek a bajnoki remények

2026. feb. 04.

A Pentele ASE asztaliteniszezőinek első és második csapata is nyerni tudott, az NB III-asok viszont szoros vereséget szenvedtek a bajnokság hétvégi fordulójában.

Eb-döntős a magyar válogatott!

2026. feb. 03.

Óriási csatában, ötméteresekkel jutott be az Európa-bajnokság fináléjába a két dunaújvárosi játékossal felálló magyar női vízilabda válogatott.

DSTV: vereség emelt fővel

2026. feb. 03.

Mindössze egyetlen mezőnyjátékos cserével küzdötte végig az Alba FKC elleni bajnokit a DKKA női kézilabda csapata, így méltán lehetett büszke játékosaira Zubai Gábor vezetőedző.

Új védővel erősített a DFC

2026. feb. 03.

A 31 esztendős Csató Martin a Békéscsaba együttesétől érkezett az NB III tavaszi idényére készülő Dunaújváros FC labdarúgóihoz.

Birkózással emlékeztek a sportág szerelmesére (galériával)

2026. feb. 03.

Remekül szerepeltek a DKSE és fiókszakosztályainak ifjú birkózói a Majosházi István Emlékversenyen, amelyet az Arany iskola tornatermében rendeztek meg a mögöttünk hagyott hétvégén.

A Hóvirág Kupáért fociztak

2026. feb. 02.

A Fortuna SE csapatának győzelmével ért véget a Rácalmási Sportcsarnokban megrendezett Hóvirág Kupa amatőr női kispályás labdarúgó torna a mögöttünk hagyott hétvégén.

  • További hírek

Friss hírek

  1. Folytatódhat a Kistemető rekonstrukciója

  2. DSTV: nyílt nap és bemutatók

  3. ICA-D: tárlatvezetés és finisszázs csalogat

  4. Újra élnek a bajnoki remények

  5. DSTV: meleg étel, meleg ruha – meleg szívvel

Videók

Embedded thumbnail for DSTV: nyílt nap és bemutatók

DSTV: nyílt nap és bemutatók

Embedded thumbnail for DSTV: meleg étel, meleg ruha – meleg szívvel

DSTV: meleg étel, meleg ruha – meleg szívvel

Embedded thumbnail for DSTV: vereség emelt fővel

DSTV: vereség emelt fővel

Top hírek

  1. 30 napra letartóztatták Mezei Zsoltot (frissítve)

  2. Újra élnek a bajnoki remények

  3. Töltsünk együtt egy délutánt – ismét Kolbásztöltő Fesztivált rendeznek Pentelén

  4. Három játékosától is elbúcsúzott a DFC

  5. Birkózással emlékeztek a sportág szerelmesére (galériával)

Galéria

Majosházi István Emlékverseny (2026)

Magyar Motoros Vízisport Szövetség díjátadó (2026)

Jeges örömök (2026)

Dunaújváros Hetilap

XV. évfolyam 4. szám - 2026.01.30.

2025. © DS Média Kft. •  Médiaajánlat • Szerzői jogok • Adatvédelem • Impresszum • Közéleti hetilap • RSS

  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő