Ugrás a tartalomhoz Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez a honlapon
Címlap

Top nav left

  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő
2026. már. 23. Emőke
FacebookYoutube
  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
főoldal
Menü

Rangadón javítana a DPASE

Sport
labdarúgás
DPASE
bajnokság

facebook megosztás

spigott - 2022. ápr. 17., 07:30

A tabellán éppen mögötte álló Balassagyarmat vendégeként folytatja a bajnoki küzdelmeket a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata ma délután öt órától.

Nincs túl jó passzban a DPASE labdarúgó csapata, mely legutóbbi három meccsén mindössze egyetlen pontot tudott szerezni, így hátránya már tizenhárom pontra nőtt az éllovas Kozármislenyhez képest. Mivel az NB III Közép Csoportjának idei kiírásából már csak nyolc forduló van hátra, együttesünk esélyei matematikaira csökkentek a feljutást jelentő első hely megszerzésére, ám ez nem jelenti azt, hogy Varga Balázs együttese ne próbálna meg mindent elkövetni azért, hogy megragadja ezt a minimális esélyt.

Ehhez azonban muszáj lenne kilábalni a jelenlegi hullámvölgyből, ami nem ígérkezik könnyűnek, ugyanis a bajnokság 31. fordulójában egyik nagy riválisa, a Balassagyarmat vendégeként lép pályára csapatunk ma délután öt órától. Labdarúgóink következő házigazdája remekül szerepel az idei szezonban, harminc lejátszott meccséből tizennyolcat nyert meg, s öt döntetlen mellett hét alkalommal szenvedett vereséget, s mivel a legutóbbi öt fordulóból négyszer is győzni tudott, így négy pontra megközelítette Báló Tamásékat a bajnoki tabellán.

Képek: DO-archív

A feladat tehát nem egyszerű, ám az idei szezonban már több alkalommal is bizonyították a mieink, hogy képesek kirángatni magukat a kisebb-nagyobb hullámvölgyekből. A közelmúlt találkozóin elsősorban a helyzetek kihasználásával gyűlt meg a baja labdarúgóinknak a fegyelmezetten védekező ellenfelekkel szemben, ám amennyiben ezen sikerül javítania, úgy elhozhatja ellenfele otthonából a bajnoki pontokat, visszavágva ezzel a balassagyarmati gárdának az ősszel elszenvedett 2-1-es hazai vereségért.

A rovat további hírei: Sport

Dunaújvárosi éremeső a medencében

2026. már. 23.

Parádésan szerepeltek a DKSE korosztályos úszói a Budapesten megrendezett VII. BVSC Tavaszi Kupa elnevezésű utánpótlás versenyen.

Volt minek örülni a hétvégén is

2026. már. 23.

Nyolc dunaújvárosi versenyző jutott be a tollaslabdázók országos diákolimpiai fináléjába a sorozat Seregélyesen megrendezett területi döntőjéről.

Egy gól döntött, de izgalmakban sem volt hiány

2026. már. 23.

Fontos három pontot szerzett a Dunaújváros FC labdarúgó csapata az Iváncsa elleni hazai bajnokin vasárnap este.

A szettsiker összejött, a nagyobb bravúrra most nem volt esély

2026. már. 22.

Jól küzdött, de négy játszmában vereséget szenvedett a tabellán hatodik MAFC elleni mérkőzésen a DKSE röplabda csapata a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának utolsó fordulójában.
 

A Balaton partján sem borult a papírorma

2026. már. 22.

Nem tudta megszorítani a NEKA együttesét a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata a bajnokság szombati fordulójában.

Átgázolt vízilabdázóinkon az Olimpiakosz

2026. már. 21.

Nem adott esélyt a kulcsembereit korán elveszítő DFVE-nek az Olimpiakosz Pireusz gárdája a női vízilabdázók Bajnokok Ligájának utolsó csoportmérkőzésén.

Fontos pontokra hajt a DFC

2026. már. 21.

Csak a három pont megszerzése lebeghet a dunaújvárosi labdarúgók szeme előtt az Iváncsa elleni hazai bajnokin vasárnap délután négy órától.

  • További hírek

Friss hírek

  1. Ragyogj kékben – és szavazz az útvonalra!

  2. Dunaújvárosi éremeső a medencében

  3. Wesley-tárlat a Cornerben, muzsikás megnyitóval

  4. Biztonságos parkolási lehetőségek a budapesti reptér környékén

  5. Volt minek örülni a hétvégén is

Videók

Embedded thumbnail for DSTV: nehéz, de törekedni kell a békés együttélésre

DSTV: nehéz, de törekedni kell a békés együttélésre

Embedded thumbnail for DSTV: Leenane szépe a Bartókban

DSTV: Leenane szépe a Bartókban

Embedded thumbnail for ICA-D: tömeg és siker a divatbemutatón

ICA-D: tömeg és siker a divatbemutatón

Top hírek

  1. Dunaújvárosi Estek Dr. Szász Máté neurobiológussal

  2. Egy gól döntött, de izgalmakban sem volt hiány

  3. "Nagyon erős, baráti, összetartó közösség"

  4. ICA-D: tömeg és siker a divatbemutatón

  5. Átgázolt vízilabdázóinkon az Olimpiakosz

Galéria

Március 15-i ünnepség

Veres Viktória bemutatója a Kortárs Művészeti Intézetben

FitCity Dunaújváros (2026. március)

Dunaújváros Hetilap

XV. évfolyam 11. szám - 2026.03.20.

2025. © DS Média Kft. •  Médiaajánlat • Szerzői jogok • Adatvédelem • Impresszum • Közéleti hetilap • RSS

  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő