Erőszakos eset szemtanúit keresik

Öcaline - 2022. szeptember 14. 17:55

A dunaújvárosi rendőrök a lakosság segítségét kérik – garázdaság miatt kezdett eljárás szemtanúinak jelentkezését várják. Már egy megosztás is közelebb vihet az elkövetőkhöz.

Dunaújvárosban történt bűneset miatt fordult a nyilvánossághoz a megyei főkapitányság kommunikációs szolgálata. A felhívás szerint a Dunaújvárosi Rendőrkapitányság garázdaság miatt kezdett eljárást ismeretlen tettesek ellen: a rendelkezésre álló információk alapján két fiatalt bántalmazott egy férfi és egy nő a Dózsa György út és a Szórád Márton út kereszteződésében található buszmegállóban hétfőn délután. A 16 óra körül történt erőszakos esetnek tanúi lehettek a megállóban várakozó személyek is.

A bűncselekmény helyszínének közelében lévő biztonsági kamera felvételén a feltételezett elkövetők láthatók.

Az eset körülményeinek tisztázása, valamint természetesen az elkövetők felkutatása érdekében kérik, hogy aki az esettel kapcsolatban információval rendelkezik, vagy a képen látható személyeket felismeri, jelentkezzen személyesen a Dunaújvárosi Rendőrkapitányságon, vagy hívja a 25/510-510 telefonszámot, illetve névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést a nap 24 órájában elérhető 80/555-111 Telefontanú zöldszámán, illetve a 112-es központi telefonszámon!

Segítségüket előre is köszönik – és persze most is igaz, hogy már egy megosztás is közelebb vihet a fiatalokra támadó páros felkutatásához!

(Fotó: FMRFK)

A rovat további hírei: Sziréna

Tűz ütött ki a város külterületén

Tűz ütött ki a város külterületén

2025. jún. 21.

Aljnövényzet, fű, száraz gaz és bozótos ég Dunaújváros külterületén, derült ki a katasztrófavédelem gyorsjelentéséből.

Pótolják a rendvédelmi kavalkádot!

Pótolják a rendvédelmi kavalkádot!

2025. jún. 15.

Ahogy ígérték, az időjárás gonosz tréfája miatt elmaradt Rendvédelmi Nap felvonulását is megtartják – azt eseményre kedden várják az érdeklődőket! Itt a tételes/térképes tervezet!

Dunaújvárosi cég is érintett a túlárazásban

Dunaújvárosi cég is érintett a túlárazásban

2025. jún. 13.

Túlárazással jutott pályázati pénzhez, 3,6 milliárd forint kárt okozott az a férfi, akinek a Fejér Vármegyei Főügyészség indítványozta a letartóztatását minősített költségvetési csalás bűntette és további bűncselekmények miatt. Az ügyben dunaújvárosi cég is érintett, értesült a DO.

Újra a Duna-parti lépcsősoron versengtek a lánglovagok (galériával)

Újra a Duna-parti lépcsősoron versengtek a lánglovagok (galériával)

2025. máj. 31.

Teljes védőfelszerelésben és légzőkészülékben futottak a Fejér Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság hagyományos lépcsőfutó bajnokságán – a viadalnak csütörtökön adott otthont a szokásos felső Duna-parti helyszín.

Később rendezik a rendvédelmi kavalkádot!

Később rendezik a rendvédelmi kavalkádot!

2025. máj. 22.

A várható rossz időjárás miatt elmarad a Rendvédelmi Nap eseménysora a Kultik Mozinál pénteken. A döntés a felvonulást is érinti – azt is későbbre halasztják.

Életmentő akció – sikeres volt a rendőrök beavatkozása

Életmentő akció – sikeres volt a rendőrök beavatkozása

2025. máj. 20.

Dunaújvárosi rendőrök is részt vállaltak abban a kutatásban, amelynek eredményeként az utolsó pillanatokban sikerült megtalálniuk egy eltűnt férfit a rendőröknek Beloiannisz mellett.

DSTV: nők versengtek a volánnál

DSTV: nők versengtek a volánnál

2025. máj. 20.

Nem mindennapi megméretést szerveztek a Dunaújvárosi Rendőrkapitányságon a közelmúltban, derül ki a DSTV összegzéséből. A Nők a volánnál című közlekedésbiztonsági versenyen 9 csapat 27 hölgy versenyzője adott számot a tudásáról. Hangkép.