Gárdonyis éremeső a Tini Kupán

spigott - 2022. november 9. 17:20

Tucatnyi dobogós helyezéssel zárták szederkényi pontszerző versenyüket a Gárdonyi iskola utánpótlás korú lábtoll-labdásai.

Főoldali és belső kép forrása: Gárdonyi iskola

Szederkényben rendezték meg a Tini Kupa elnevezésű lábtoll-labda versenyt, melyen az újonc, gyermek és serdülő korosztály képviselőit hívták játékra a torna szervezői november 5-én. A megméretésen ott voltak a dunaújvárosi Gárdonyi iskola növendékei is, akik tizenkét dobogós helyezéssel, négy arany-, kettő ezüst- és hat bronzéremmel zárták a végig kiváló hangulatú versenyt, derült ki Kohán Árpádné vezetőedző beszámolójából. Melyből megtudtuk, hogy ez a viadal azért is volt nagyon fontos a résztvevők számára, mert az év vége felé közeledve már csak kevés alkalom adódik arra is, hogy megerősítsék, esetleg javítsák jelenlegi ranglista-helyezésüket a játékosok. A pontok gyűjtése is jól sikerült azonban gárdonyisoknak, ugyanis a serdülő és a gyermek korcsoportban is öt-öt dunaújvárosi versenyző szerepel a ranglisták legjobb tíz helyezettje között, így a mieink jó esélyekkel várhatják az utánpótlás következő versenyét, melyet a Gárdonyi iskolában rendeznek meg november 19-én.

A Gárdonyi iskola dobogósai a Tini Kupán

Serdülő fiú csapatverseny - 2. hely (Irowa Noel, Kondor Anett, Rabi Marcell, Zudor Milán Csaba)

Serdülő fiú páros - 2. hely (Irowa Noel, Zudor Milán Csaba), 3. hely (Rabi Marcell, Kádár Barna)

Serdülő lány páros - 1. hely (Gál Vivien Anna, Kondor Anett)

Serdülő vegyes páros - 1. hely (Irowa Noel, Kondor Anett), 3. hely (Zudor Milán Csaba, Olajos Napsugár - Szederkény)

Gyermek leány csapatverseny - 3. hely (Gál Vivien Anna, Nagy Hanna Jázmin, Nagy Kitti)

Újonc fiú páros - 3. hely (Kókány Balázs, Somogyi András Ádám)

Újonc leány páros - 1. hely (Nagy Hanna Jázmin, Nagy Kitti), 3. hely (Borgulya Veronika Nóra, Naszádos Kamilla Irén)

Újonc vegyes páros - 1. hely (Nagy György, Nagy Hanna Jázmin), 3. hely (Kókány Balázs, Naszádos Kamilla Irén), 3. hely (Somogyi András Ádám, Borgulya Veronika Nóra)

DSTV: kedvenc lett az R'Angels

2023. jan. 26.

A Dunaújváros Kedvence 2022 online szavazáson – talán még a csapatot is meglepve – magabiztos győzelmet aratott az R’Angels KCR amatőr jégkorongcsapata. A "sport" kategória nyerteseivel készült összeállításunk következik. Hangkép.

A Kisvárda vár a Kohászra

Sok utazás és egy nehéz ellenfél vár a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt együttesére az NB I-es pontvadászat újabb fordulójában.

A védekezés dicsérete

A fővárosban gyűrte le a bajnoki címvédő UVSE-t a DFVE női vízilabda csapata a bajnokság kilencedik fordulójának rangadóján.

Elkészült a középszakasz menetrendje

2023. jan. 25.

A Szeged ellen kezdi, majd a Dág ellen zárja az NB I Liga középszakaszának küzdelmeit a DKSE felnőtt röplabda csapata.

A címvédő otthonában folytatják a bajnokságot

Az UVSE együttese vár a DFVE női vízilabda csapatára az OB I-es pontvadászat ma esti fordulójában.

A harmadik harmad döntött a Fradi és a DAB csatájában

Kétszer húsz perc után még döntetlenre állt, ám végül háromgólos vereséget szenvedett a Dunaújvárosi Acélbikák csapata a Ferencváros otthonában az Erste Ligában.

Éremeső Ausztriában

2023. jan. 24.

Nemzetközi mezőnyben is bizonyítottak, s összesen hét éremmel zárták ausztriai versenyüket az Enying VSE ifjú birkózói.