Várják a gyerekeket a nyári napközis táborba
Talán a legideálisabb helyszínen várja majd a dunaújvárosi gyerekeket a június 26-án kezdődő nyári napközis tábor. Sok-sok remek programmal!
Hat héten keresztül ugyanis az élményfürdő kínál változatos szabadidős programokat a kisiskolások számára. És már lehet jelentkezni!
Hibátlan helyszínen
Az iskolások már számolgatják a tanévből hátralévő napokat, a szülők közül pedig sokan azon gondolkodnak, hogy mit csináljanak, hová tegyék, hová küldjék gyermeküket a vakáció idején? Önkormányzatunk az idén is szervez napközis tábort, ami kiváló lehetőséget kínál a nyáridő minőségi eltöltésére. Az idei tervekről Barta Endre humán alpolgármester az élményfürdőben szervezett sajtótájékoztatón számolt be a közelmúltban:
– Dunaújvárosban szerencsére sok szervezet hirdet nyári táborokat, és látszik, hogy van rájuk igény. Ahogy arra is, hogy önkormányzatunk az idén is indítson napközis tábort. Örömmel jelentem be, hogy június 26. és augusztus 4. között, hat héten keresztül várjuk a dunaújvárosi gyerekeket az élményfürdőben rendezendő táborba. Már meg is kezdődött a jelentkezési időszak, napi 2 ezer 800 forint összegért lehet részt venni majd a táboréletben. Ebben az összegben természetesen benne van a fürdőbelépő, a napi háromszori étkezés, valamint a részvétel a kulturális programokon. Az idei esztendőben a táborvezetést a Duna Dog Center szervezet látja el, akik egyre több helyen jelennek meg a városban, és hálásak vagyunk nekik, hogy a pedagógusok mellett részt vállalnak a tábor lebonyolításában.
Színvonalas programokkal készülnek
A Duna Dog Center képviseletében Majer Tímea elmondta, hogy a tábor életében többek között megjelennek majd a kutyás programok is, de nagyon számítanak a pedagógusok munkájára, rutinjára, hiszen nélkülük nem is jöhetne létre egy ilyen tábor.
Majer Tímea színvonalas programokat ígér a résztvevőknek, az élményfürdő pedig kiváló helyszín lesz a színes táborélethez, a sok-sok remek eseményhez.
DMJV Önkormányzata
(Fotó: Végh Zoltán)
A rovat további hírei: Mozaik
Gyermeknapi ÖKO-kavalkád a Szalki-szigeten
2025. máj. 23.
"Minden egyes cselekedet számít!" ezzel a mottóval rendeznek ÖKO-napot a Szalki-szigeten vasárnap. A gyereknapi sokadalom célja és tétje a környezettudatos magatartás terjesztése – sok-sok játékkal, interaktív akcióval! Csalogató programok itt!
Olasz minőségű cipők a munkába és a hétköznapokra
2025. máj. 23.
A megfelelő férfi cipő megtalálása nem egyszerű folyamat, az alkalomhoz passzoló darab kinézete ugyanis sok mindentől függ. A hatalmas kínálat pedig tovább nehezíti a problémát. (X)
Kinőve, belenőve, túlnőve: a gyerekszandál méretének megválasztása
2025. máj. 23.
Amikor egy gyerkőc szandálját a kezünkbe vesszük, akkor első pillantásra nem biztos, hogy bármit különösnek találunk. Egy apró cipő, amin általában egy kisebb szám található, de ez sokszor nem mond sokat a szülők számára. (X)
Színes és változatos gálával jubilált a Rudas középiskola (galériával)
2025. máj. 22.
Nívós eseménnyel ünnepelte fennállásának 50. tanévét a DSZC Rudas Közgazdasági Technikum és Kollégium intézménye. Az alkalomból nagyszabású gálaműsorral várták a vendégeket a Bartók színházba kedden este – méltó módon emlékezve az iskola fél évszázados történetére.
Testi támogatás az idegrendszernek – a Pentelei iskola sorozatában
2025. máj. 22.
Az ADHD és az autizmus táplálkozási megközelítéséről szervez műhelybeszélgetést a Pentelei iskola: a pénteki esemény ingyenes, de regisztrációköteles – még lehet jelentkezni!
Ezért érdemes akkumulátoros szerszámgépeket használni
2025. máj. 22.
A mindennapok során sokféle különböző barkácsmunka adódhat otthon, amiket könnyen el tudunk végezni mi magunk is, ha van egy kis kézügyességünk, némi gyakorlatunk és persze, ha rendelkezésünkre állnak a megfelelő kialakítású szerszámok. (X)
Ezek CO hegesztéshez a legjobb anyagok
2025. máj. 21.
A különböző fémek összekapcsolása hatékonyan megvalósítható CO hegesztés segítségével. (X)