Őszi sokadalom a Cirkusz téren

doszerk - 2023. október 4. 10:11

Háromnapos évszakváltó kavalkádra várják a vendégeket – többek között népszerű fellépőkkel és utcabállal csalogatják a közönséget péntektől vasárnapig!

A közelmúlt több programja, így a Dunaújvárosi Halfesztivál, a majális és a gyermeknap után újabb nagyszabású ingyenes családi hétvégével jelentkezik az SN Fesztivál szervező csapata. A legújabb kezdeményezésük az Őszi sokadalom nevet kapta a keresztségben – az eseményekre a Cirkusz téren várják a vendégeket október 6-8. között, azaz péntektől vasárnapig. A programok nyitónapján, azaz pénteken 17 órától nyílik a bulikapu, míg szombaton és vasárnap 12 órától 22 óráig csalogatják a szórakozni vágyókat.
A sokadalom keretében népszerű fellépőkkel, szüreti utcabállal, vidámparkkal, street food utcával, vidámparkkal és sok kiegészítő programmal csalogatnak – a programsort az ősz egyik kiemelkedő közösségi eseményének szánják a szervezők. A színpadi programok keretében szombaton 19 órától Cory (Happa Gang), vasárnap 18 órától a Grovehouse, majd 20 órától Kökény Attila lép közönség elé.

A program nyitott, a belépés ingyenes – mindenkit szeretettel várnak!

(Illusztráció: SN Fesztivál)

A rovat további hírei: Mozaik

"A Bocskai utca erre egy jó példa…"

"A Bocskai utca erre egy jó példa…"

2025. feb. 19.

A tavasz közeledtével egyre több erdészeti és parkfenntartási munka válik aktuálissá a városban. Dolgoztak az emberek és a gépek a Bocskai zöldterületén is, a gallyazás mellett sok szeméttől is megszabadul a terület.

Megtartották az éves jelzőrendszeri tanácskozást

Megtartották az éves jelzőrendszeri tanácskozást

2025. feb. 19.

Dunaújvárosban nagy hangsúlyt fektetnek a gyermekvédelemre. A szociálpolitikai kerekasztal mellett az éves jelzőrendszeri tanácskozás alkalmával is beszámolnak a szakemberek az általuk végzett munkáról, az aktuális problémákról.

Amikor a stílus találkozik a fenntarthatósággal

Amikor a stílus találkozik a fenntarthatósággal

2025. feb. 19.

A híroldalakon gyakran olvashatunk ikonikus brandekről az éppen aktuális divattrendek kapcsán. (X)

DSTV: a szív dobbanása is muzsika

DSTV: a szív dobbanása is muzsika

2025. feb. 19.

Az életeket megmentő véradásra városunkban sokszor, sok helyen van lehetőség, derül ki a DSTV összegzéséből. A hétköznapi hősöket a közelmúltban új helyszín várta – először vállalhatták a csapolást a Sándor Frigyes Zeneiskolában a véradók.

Kiknek való a tipegő hálózsák?

Kiknek való a tipegő hálózsák?

2025. feb. 18.

A babák esti altatásához egyre többen választanak pléd helyett hálózsákot. Ez valóban praktikus darab, hiszen így folyamatosan védve lesz a csöppség dereka is, nem tud a gyerkőc takarózni. Eljön azonban az idő, mikor a klasszikus modellt valami másra kell cserélni. (X)

Képeslapokkal lehet támogatni az Életvárók programot

Képeslapokkal lehet támogatni az Életvárók programot

2025. feb. 18.

Képeslapokkal lehet támogatni az Életvárók elnevezésű programot, a Rákospalotai Javítóintézet és Központi Speciális Gyermekotthon lakói, valamint külsős segítők közös alkotó munkáját.

Napos, de extrém hideg időszak következik

Napos, de extrém hideg időszak következik

2025. feb. 17.

Fagyos napok sorozata vár ránk a DO időjárási szakértőjének friss prognózisa szerint. A hét közepén brutálisan hideg hajnalok várhatók, és nap közben is csak fagypont körüli értékeket mérhetünk.