Ugrás a tartalomhoz Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez a honlapon
Címlap

Top nav left

  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő
2026. már. 20. Klaudia
FacebookYoutube
  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
főoldal
Menü

Farsang Kupa a felkészülés jegyében

Sport
kispályás foci
Farsang Kupa
DLSZ

facebook megosztás

spigott - 2024. feb. 12., 16:00

A Dr Ink Team csapatának sikerével ért véget a Rácalmási Sportcsarnokban megrendezett Farsang Kupa elnevezésű kispályás labdarúgó torna.

Immáron tizenharmadik alkalommal rendezte meg a Farsang Kupa elnevezésű kispályás labdarúgó tornát a Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség, mely ezúttal a Rácalmási Sportcsarnokban látta vendégül a viadal résztvevőit vasárnap.

A reggel nyolckor kezdődő megméretésre nyolc együttes nevezését fogadták el a szervezők, de csak olyan játékosok vehettek részt a tornán, akik a városi kispályás labdarúgó bajnokság harmad-, illetve negyedosztályában rendelkeznek érvényes igazolással. A sorozat nem titkoltan felkészülési jellegű volt, ugyanis egyre közeledik a kispályás bajnokság tavaszi szezonja, így a csapatoknak és a játékosoknak is nagyon fontos volt, hogy szervezett keretek között mérethessék meg magukat.

A nyolc együttest két négyes csoportra osztották, s a kvartettek első két helyezettje került be az elődöntőbe, ahonnan a két csoportgyőztes, a Rakéta FC, valamint a Dr Ink Team jutott be a fináléba. Mely szoros küzdelmet, nagy csatát és utóbbi 2-1-es győzelmét hozta, míg a bronzérmet az Erplussz-Csanyeszék szerezte meg a No Máam csapatának 7-1-es legyőzésével.

Képek forrása: DLSZ/Ihász Martin

Ahogy azt megszokhattuk az eredményhirdetésen nemcsak a legjobb csapatokat, hanem az egyéni kategóriákban kiemelkedően teljesítő játékosokat is elismerték a szervezők. A legjobb játékosnak Váradi Kornélt (Dr Ink Team), a legjobb kapusnak Sallai Sándort (Rakéta FC) választották, míg a gólkirálynak járó díjat Csányi Dávid (Erplussz-Csanyeszék) érdemelte ki remek teljesítményével.

A XIII. Farsang Kupa végeredménye: 1. Dr Ink Team, 2. Rakéta FC, 3. Erplussz-Csanyeszék, 4. No Máam, 5. Real Concord, 6. Szöglet FC, 7. Jó az X, 8. Római Titánok.

Különdíjak

Legjobb játékos: Váradi Kornél (Dr Ink Team)
Legjobb kapus: Sallai Sándor (Rakéta FC)
Gólkirály: Csányi Dávid (Erplussz-Csanyeszék)
DLSZ+ díj: Wachter Attila Ákos (Rakéta FC)
Miklós István díj: Timkó Ferenc (Erplussz-Csanyeszék)
DMJV díj: Kiss Patrik (Dr Ink Team)
Carissa díj: Szalavics Eszter (No Máam)

Részletes eredménysor a DLSZ honlapján

A rovat további hírei: Sport

DSTV: mozgalmas iskolai napok

2026. már. 19.

A Szent Pantaleimon Görörgkatolikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola is színes oktatási kerettel várja a gyerekeket. A közelmúltban megtartott beiskolázási programjukon valamennyi sportágat megismerhették az érdeklődők. Hangkép.

Két vereség a megyei rivális ellen

2026. már. 19.

A DKKA U18-as együttese nagy csatában, az U20-asok viszont sima meccsen szenvedtek vereséget az Alba FKC elleni korosztályos bajnoki találkozón.

Egri előny a negyeddöntőben

2026. már. 19.

Korán jelentős előnyt szerzett, s végül magabiztosan nyert a házigazda Eger a DFVE női vízilabdázói ellen a bajnoki negyeddöntő első felvonásán.

Alakul az alsóházi rájátszás menetrendje

2026. már. 18.

Négy hazai mérkőzés is vár DKSE röplabda csapatára a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alsóházi rájátszásában.

DSTV: harmadjára is nagy siker

2026. már. 18.

Tovább növekvő létszám mellett, ismét kiváló hangulatban rendezték meg a FitCity Dunaújváros programsorozat harmadik állomását a volt Bánki iskola tornatermében. Hangkép.

Kezdődik a harc a négy közé jutásért

2026. már. 18.

Egerben kezdi meg a bajnoki negyeddöntő két győzelemig tartó párharcát a DFVE női vízilabda csapata ma este hét órától.

Továbbra is az élmezőnyben a PASE

2026. már. 17.

A Pentele ASE együttesei közül az NB I-es és az NB II-es alakulat is nyerni tudott, az NB III-asok viszont szoros vereséget szenvedtek az asztaliteniszezők csapatbajnokságának hétvégi fordulóiban.

  • További hírek

Friss hírek

  1. DSTV: mozgalmas iskolai napok

  2. A kiberbiztonságról a Római Civil Házban

  3. DSTV: újra zenélt a cukrászda

  4. Két vereség a megyei rivális ellen

  5. Megállíthatatlanul terjed a netes csalás

Videók

Embedded thumbnail for DSTV: mozgalmas iskolai napok

DSTV: mozgalmas iskolai napok

Embedded thumbnail for DSTV: újra zenélt a cukrászda

DSTV: újra zenélt a cukrászda

Embedded thumbnail for DSTV: tiszta környezetért Dunaújvárosban

DSTV: tiszta környezetért Dunaújvárosban

Top hírek

  1. Így ünnepelte március 15-ét a város (galéria)

  2. Választás 2026: már végleges a szavazólap

  3. Konyhatűzhöz riasztották a lánglovagokat

  4. Új szakképzési bázis épül Dunaújvárosban

  5. „Tiszta udvar, rendes ház” a Technikumban

Galéria

Március 15-i ünnepség

Veres Viktória bemutatója a Kortárs Művészeti Intézetben

FitCity Dunaújváros (2026. március)

Dunaújváros Hetilap

XV. évfolyam 10. szám - 2026.03.13.

2025. © DS Média Kft. •  Médiaajánlat • Szerzői jogok • Adatvédelem • Impresszum • Közéleti hetilap • RSS

  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő