Ferencváros

A Fradit fogadja a Kohász

2021. okt. 20.

A tisztes helytállás lehet a cél a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt női csapata számára a címvédő elleni hazai találkozón a sportcsarnokban ma este.

A Ferencváros következik

2019. feb. 21.

A női vízilabda bajnokság alapszakaszának 16. fordulójában a DUE-Maarsk Graphics együttese a Ferencváros ellen száll medencébe.

Kézilabda: Búcsú a kupától

2015. feb. 25.

Bár 45 percig jól tartotta magát, végül 33-21-es vereséget szenvedett a DKKA női kézilabda csapata a Ferencváros elleni Magyar Kupa negyeddöntőben.

Kézilabda: sima vereség a fővárosban

2015. feb. 18.

Tizennégy gólos, 38-24 arányú vereséget szenvedett a DKKA női kézilabda csapata a Ferencváros otthonában lejátszott ma esti bajnoki mérkőzésen.

Kézilabda: szabályok a Fradi ellen

2014. okt. 28.

Nem csak a DKKA csapata, hanem annak vezetése is nagyon készül a Ferencváros elleni péntek esti rangadóra, melyen hazai pályán látjuk vendégül a zöld-fehéreket. A kiemelt fontosságú találkozón változik az eddigi beléptetés, a jegyvásárlás módja is, ezekről küldött felhívást a DO-nak a csapatvezetés.