Nyikos Veronika

Nyikos Veronika szép nemzetközi sikere

2024. már. 22.

Törökországban aratott győzelmével újabb nagy lépést tett a válogatott felé Nyikos Veronika, a DKSE U20-as Európa-bajnok birkózója.

Nyikos Veronika hosszabbított

2023. szep. 08.

Meghosszabbította szerződését a DKSE birkózó szakosztályával Nyikos Veronika, a dunaújvárosiak U20-as Európa-bajnok és világbajnoki bronzérmes birkózója.

Nyikos Veronika ismét világbajnoki bronzérmes

2023. aug. 18.

Hárompontos hátrányból fordítva aratott győzelmet lengyel vetélytársa ellen, így újra világbajnoki bronzérmet szerzett az U20-as korosztályban Nyikos Veronika, a DKSE birkózója.

Nyikos Veronika a bronzért küzdhet a világbajnokságon

2023. aug. 17.

A fináléba nem sikerült bejutnia, a harmadik hely azonban még összejöhet Nyikos Veronikának a birkózók U20-as világbajnokságán.

Megvédte címét Nyikos Veronika az Európa-bajnokságon

2023. jún. 29.

Óriási küzdelemben, az utolsó másodpercekben szerzett pontokkal aratott győzelmet német vetélytársa ellen, s ezzel ismét aranyérmes lett a DKSE birkózója, Nyikos Veronika az U20-as Európa-bajnokságon.

Nyikos Veronika döntős az Európa-bajnokságon

2023. jún. 28.

Remek versenyzéssel jutott el az U20-as Európa-bajnokság döntőjéig a DKSE kiváló birkózója, Nyikos Veronika.

Felemás mérleg Bukarestben

2023. jún. 02.

Két vereséggel és két győzelemmel, a harmadik helyen zárta az U20-as Európa-bajnokság előtti utolsó versenyét, Nyikos Veronika, a DKSE birkózója.

Nyikos Veronika újabb bajnoki címe

2023. máj. 23.

A felnőttek között szerzett aranyérem után az U20-as bajnokságot is magabiztosan nyerte meg a DKSE kiváló birkózója, Nyikos Veronika.

Nyikos Veronika bajnok a felnőttek között

2023. máj. 15.

Mindhárom mérkőzését magabiztosan megnyerve szerzett aranyérmet élete első felnőtt bajnokságán a DKSE még mindig csak junior korú birkózója, Nyikos Veronika.

Értékes bronz Törökországból

2023. máj. 08.

Bár felkészülése nem alakult a legjobban, szép birkózással végzett törökországi versenyének harmadik helyén Nyikos Veronika, a DKSE U20-as Európa-bajnoka.

Már az Eb-re készülhet a DKSE kiválósága

2023. ápr. 19.

Újabb nemzetközi viadalon örülhetett első helynek a DKSE kiváló birkózója, Nyikos Veronika, aki már szinte biztos, hogy ott lehet a korosztályos világversenyeken.

Nyikos Veronika a felnőttek között is remekelt

2023. jan. 30.

Magabiztosan nyerte a felnőtt birkózók első idei válogató versenyét a DKSE-KIMBA U20-as Európa-bajnok tehetsége, Nyikos Veronika.