Bulath Anita visszatér a pályára

doszerk - 2016. december 1. 16:00

Edzői feladatai folytatása mellett kezdi újra a játékot a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt együttesénél Bulath Anita, aki a közelmúltban bekapcsolódott a közös munkába, s a holnapi, Budaörs elleni felkészülési találkozón már pályára is lép csapatunkban.

Mint arról az együttes honlapja beszámolt, újabb változás történt a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt együttesének játékoskeretében, ám ezúttal nem egy távozóról, hanem egy érkezőről, visszatérőről tudott beszámolni a klub vezetése. Újra bekapcsolódott ugyanis a közös gyakorlásokba a csapat korábbi kapitánya, Bulath Anita, aki a jövőben játékával is igyekszik segíteni a DKKA felnőtt együttesét céljai megvalósításában.

A rutinjával is segíthet! (kép: DO-archív)

A korábbi válogatott átlövő "reaktiválására" Termány Rita távozása miatt került sor, a csapat vezetése és Anita is úgy érzi, hogy a jelenlegi helyzetben is képes lehet segíteni akadémiánknak, rutinja sokat érhet edzésmunkában, illetve a fiatalok fejlődésében is, így örömmel vállalta ezt a szerepet. A kiváló balátlövő már bekapcsolódott az edzésekbe, melyeken könnyített munkát végez, de a rá jellemző elszántsággal igyekszik mindent elkövetni azért, hogy a lehető legjobb formában térjen vissza a pályára, már holnap, a Budaörs elleni edzőmérkőzésen is. Anita visszatérése természetesen nem befolyásolja edzői tevékenységét, így továbbra is folytatja megkezdett munkáját akadémiánk U11-es csapatánál, derült ki a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia tájékoztatójából.

A rovat további hírei: Sport

Élő sporttörténelem az Intercisa Múzeumban

Élő sporttörténelem az Intercisa Múzeumban

2025. ápr. 23.

A város dicsőséges sportmúltjáról szervez új sorozatot az intézmény – az első előadáson a motorcsónak-versenyzés lesz a téma, mindenkit várnak a múzeumban csütörtökön délután.

DSTV: támogatás Livinek

DSTV: támogatás Livinek

2025. ápr. 23.

Remekül sikerült a Dóczi Zsuzsához köthető jótékonysági sportesemény. Az edző múlthéten adta át az 5. Kihívás napon összegyűlt támogatást Balog Livinek és családjának. Hangkép.

Nem hibázott a DFC

Nem hibázott a DFC

2025. ápr. 23.

A Soproni Egyetem elleni magabiztos győzelemmel tartotta meg második helyét a tabellán a Dunaújváros FC női labdarúgó csapata az NB II Nyugati Csoportjában.

Így lett szebb az ünnep

Így lett szebb az ünnep

2025. ápr. 22.

Hetedszer vendégelte meg a Hajléktalan Ellátó Centrum Kandó Kálmány téri intézményének lakóit a DLSZ Jót, Szívből – Dunaújvárosért! akciócsoportja húsvét alkalmából.

Mr. Tus Dunaújvárosban járt

Mr. Tus Dunaújvárosban járt

2025. ápr. 22.

Remek hangulatban tekinthetett vissza barátaival, egykori versenytársaival a Dunaújvárosban és a magyar birkózásban szerzett emlékeire Hegedűs Csaba, olimpiai, világ-és Európa-bajnok birkózó a Gurics György Birkózó Centrumban.

Ezüstérmes a magyar válogatott

Ezüstérmes a magyar válogatott

2025. ápr. 21.

A magyar női vízilabda-válogatott a második helyen végzett a világkupa Csengtuban rendezett szuperdöntőjében: Cseh Sándor együttese a vasárnapi fináléban 13-9-re kapott ki a görög csapattól.

Két Mayer-érem Dohában

Két Mayer-érem Dohában

2025. ápr. 20.

Ugrásban a harmadik, gerendán az első helyen végzett Mayer Gréta a tornászok dohai világkupáján.