DVSI: egy érem a fővárosból

spigott - 2015. február 5. 11:48

Harmadik helyen végzett a budapesti utánpótlás viadalon, 100 méteres hátúszás versenyszámában a DVSI versenyzője, Kovács-Seres Hunor.

Egy utánpótlás versenyen, a fővárosban szerepeltek a közelmúltban a DVSI korosztályos úszói, akik közül Kovács-Seres Hunor két szép eredményének is örülhettek a sportág szerelmesei. A sportiskolások tehetsége ugyanis a 100 méteres fiú hátúszás küzdelmeiben az előkelő harmadik helyet szerezte meg, míg a 200 méteres vegyes úszásban nem sokkal maradt le a dobogóról, s végül a negyedik pozícióban fejezte be a fővárosi megméretést.
A DVSI sportolói közül az U14-es kézilabdázókra vár újabb feladat az előttünk álló hétvégén: a dunaújvárosi fiatalok Móron, a Wekerle Sándor Szabadidőközpontban lépnek pályára szombaton délelőtt kilenc órától a Fiú Kézilabda Országos Gyermekbajnokság küzdelmeiben.

Három dunaújvárosi tornász vesz részt a Világkupán

2024. okt. 02.

A DKSE három tornásza vesz részt a szombathelyi Waberer's Torna Challenge Világkupán október 4. és 6. között.

Simán nyert az éllovas

A Karmacsi Autó FC hat, a Hangover tizenöt gólt szerezve gyűjtötte be a három pontot a városi kispályás labdarúgó bajnokság ST Solar csoportjának ötödik fordulójában.

A címvédőt fogadja a Kohász

Az idei szezonban még hibátlan Ferencváros elleni hazai összecsapással folytatja a bajnokságot a DKKA felnőtt együttese ma este hét órától.

DSTV: ismét fociztak az ovisok

2024. okt. 01.

Újra kergették a pettyest az ovisok. Remek időben, kiváló hangulatban rendezték meg a 2024-es Ovi Foci Kupa második fordulóját a Római városrészi Tagóvodában múlt héten. Hangkép.

Ismét tarolt a Fox SE a bajnokságon

Összesen huszonöt éremmel zárták a Hatvanban megrendezett grappling magyar bajnokság küzdelmeit a dunaújvárosi Fox SE versenyzői.

Remek eredmények a diákolimpián

Hat dobogós helyezéssel zárták az országos diákolimpiai döntőt a DKSE és Gurics György BDSE ifjú birkózói a mögöttünk hagyott hétvégén.

Újra Dunaújvárosba került az Alcufer Kupa

2024. szep. 30.

Minden mérkőzését megnyerve hódította el a XII. Alcufer Kupa nemzetközi vállalati kispályás labdarúgó torna első helyét a Liberty Dunaújváros együttese.