Tollaslabda: csapatbajnoki eredmények
Felemásan alakult a Danubius KSE tollaslabdázóinak hétvégéje. A dunaújvárosi egylet ezúttal az NB II-es és NB III-as Csapatbajnokságban mérette meg magát, ahol előbbiek a harmadik, míg utóbbiak a második helyen fejezték be a Dunaújvárosi Sportcsarnokban megrendezett viadalt.
A Dunaújvárosi Sportcsarnokban rendezték meg hétvégén a tollaslabdázók felnőtt NB II-es és NB III-as Csapatbajnokságának őszi rangadóját. a Danubius KSE NB II-es együttese a harmadik helyen fejezte be a szombati viadalt úgy, hogy a Pécs gárdájától 6-1-re, míg a bodajkiaktól 5-2-re kapott ki.Az NB III-as csapat számára jobban alakult a megméretés, hiszen első meccsén ugyan 3-2-es vereséget szenvedett a Sopron együttesétől, de a folytatásban a Győrt 3-2-re, míg a Tatabányát 5-0-ra legyőzve végzett a viadal második helyén, számolt be a DO-nak Jakab János edző.
Az NB II-es csapat összeállítása: Sója Angéla, Mészáros Attila, Nemoda Zsuzsanna, Horányi Gábor, Tóth Réka, Kaposvári István.
Az NB III-as csapat összeállítása: Lehoczky Attila, Gálházi Gyula, Varga Orsolya, Fekete Gabriella, Tóth Tamás, Dóber-Fülöp Anita, Karf Máté.
A rovat további hírei: Sport
Nagy pofon az éllovastól
2025. okt. 04.
Kiütéses vereséget szenvedett a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata a címvédő Gyergyói HK elleni székesfehérvári mérkőzésen az Erste Liga pénteki játéknapján.
Nehéz ágra került a női válogatott
2025. okt. 03.
A január-februári Európa-bajnokság varázslatos helyszínén, Madeira szigetén, Funchalban tartották meg a női torna sorsolását. A magyar válogatott a spanyolokkal került egy csoportba, azaz vagy az olimpiai bajnokot, vagy a középdöntőben szembejövő, címvédő hollandokat kell legyőzni a négy közé jutásért.
DSTV: elégedett szakvezetés
2025. okt. 03.
Két győzelemmel, csoportelsőként jutott tovább a Bajnokok Ligája selejtezőjéből a DFVE női vízilabda csapata, így dr. Sike József vezetőedző is elégedetten értékelhette játékosai teljesítményét. Hangkép.
A címvédő ellen folytatja a DAB
2025. okt. 03.
Az idei szezonban még hibátlan Gyergyói HK lesz a Dunaújvárosi Acélbikák következő ellenfele az Erste Liga ma esti fordulójában.
DSTV: véget ért az idei ÚDL
2025. okt. 02.
A Munkásművelődési Központ aulája megint pontos találatoknak adott helyet múlt szombaton. A Dunaújvárosi Darts Club az ÚDL utolsó egyéni fordulóját rendezte meg, 32 versenyző állt a táblák elé. Hangkép.
Igazolta a papírformát a Loki
2025. okt. 02.
Csak a második félidőben tudta megnehezíteni a házigazda DVSC dolgát a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata a két gárda szerda esti bajnokiján.
Fényes érmek a birkózó-maratonon
2025. okt. 01.
Három versenyen összesen nyolc dobogós helyezésnek örülhettek a DKSE és fiókszakosztályainak korosztályos birkózói a mögöttünk hagyott hétvégén.