DVSI: most két vereség

spigott - 2015. február 17. 13:05

Két vereséggel zárta az Országos Gyermek Bajnokság dunaújvárosi régiódöntőjét hétvégén a DVSI U12-es fiú kézilabda csapata.

A régiódöntő utolsó fordulóját játszotta hétvégén az Arany iskola tornacsarnokában a DVSI U12-es fiú kézilabda csapata az Országos Gyermek Bajnokság küzdelmeiben. Virág Roland és Szabó Kristóf tanítványai két találkozót játszottak a megméretésen, de ezúttal nem jutott számukra túl sok sikerélmény, mert a Kőkuti Sasok 28-19-re, míg a Tatabánya 28-22-re győzte le a sportiskolás fiatalokat.

Eredmények, összeállítás:

DVSI – Kőkuti Sasok 19-28
DVSI – Grundfos Tatabánya KC 22-28
DVSI: Harcos Norbert, Mikler Krisztián, Tóth Levente, Tóth Gábor, Szabó Mátyás, Orbán Benedek, Für Alex, Bene Tamás, Fábián Martin, Paizs Miron, Müller Barna, Kárász Erik, Szarka Dénes, Kovács Benjámin, Győrki Mike. Edzők: Virág Roland, Szabó Kristóf.

Három dunaújvárosi tornász vesz részt a Világkupán

2024. okt. 02.

A DKSE három tornásza vesz részt a szombathelyi Waberer's Torna Challenge Világkupán október 4. és 6. között.

Simán nyert az éllovas

A Karmacsi Autó FC hat, a Hangover tizenöt gólt szerezve gyűjtötte be a három pontot a városi kispályás labdarúgó bajnokság ST Solar csoportjának ötödik fordulójában.

A címvédőt fogadja a Kohász

Az idei szezonban még hibátlan Ferencváros elleni hazai összecsapással folytatja a bajnokságot a DKKA felnőtt együttese ma este hét órától.

DSTV: ismét fociztak az ovisok

2024. okt. 01.

Újra kergették a pettyest az ovisok. Remek időben, kiváló hangulatban rendezték meg a 2024-es Ovi Foci Kupa második fordulóját a Római városrészi Tagóvodában múlt héten. Hangkép.

Ismét tarolt a Fox SE a bajnokságon

Összesen huszonöt éremmel zárták a Hatvanban megrendezett grappling magyar bajnokság küzdelmeit a dunaújvárosi Fox SE versenyzői.

Remek eredmények a diákolimpián

Hat dobogós helyezéssel zárták az országos diákolimpiai döntőt a DKSE és Gurics György BDSE ifjú birkózói a mögöttünk hagyott hétvégén.

Újra Dunaújvárosba került az Alcufer Kupa

2024. szep. 30.

Minden mérkőzését megnyerve hódította el a XII. Alcufer Kupa nemzetközi vállalati kispályás labdarúgó torna első helyét a Liberty Dunaújváros együttese.