Országos verseny a sportcsarnokban

doszerk - 2018. május 17. 13:02

Tizenhét egyesület tollaslabdázói mérik össze egymással erejüket szombaton a Dunaújvárosi Sportcsarnokban sorra kerülő országos ranglista versenyen.

Országos felnőtt ranglistaversenyt rendez szombaton a C és D kategóriában a Danubius KSE tollaslabda szakosztálya az igazolt játékosok számára. A viadalra a Dunaújvárosi Sportcsarnokban kerül majd sor, s a résztvevők összesen hat tollaslabda pályán mérhetik össze egymással erejüket. Mint arról Jakab János, a Danubius KSE vezetőedzője beszámolt, a verseny szombaton reggel kilenc órakor kezdődik, a tervek szerint este hét óráig tart majd, s összesen tíz versenyszámban léphetnek pályára a tollaslabdázók. A viadalon várhatóan igen népes mezőnyben kell helyt állnia a dunaújvárosiaknak, mivel összesen tizenhét egyesület versenyzői ragadnak ütőt az egész napos versenyen. A Danubius KSE-t ezúttal Nemoda Zsuzsanna, Tóth Réka és Kapitány Péter képviseli az ingyenesen megtekinthető tornán, melyre a szervezők természetesen sok szeretettel várnak minden érdeklődőt.

Kapitány Péterre kemény feladat vár a viadalon!

A rovat további hírei: Sport

Új név a Szuperkupa serlegén

Új név a Szuperkupa serlegén

2025. szep. 02.

A Kemi-Ker gárdája nyerte a városi kispályás labdarúgók idei szuperkupáját, miután 3-1-es sikert aratott a tavalyi bajnok Hangover ellen a DLSZ Arénában hétfőn este.

DSTV: világbajnokot köszöntöttek

DSTV: világbajnokot köszöntöttek

2025. szep. 02.

Világbajnokot köszönthetett Dunaújváros – Hajdu Jonatán, a DKSE kiváló kenusa a milánói világbajnokságon a kenu négyesek 500 méteres versenyszámában szerezte meg a szépen csillogó aranyérmet. A versenyen egy ötödik helyet is bezsebelt – a csónakházban köszöntötték a kiválóságot a közelmúltban. Hangkép.

Fiatal kanadai bekk az Acélbikáknál

Fiatal kanadai bekk az Acélbikáknál

2025. szep. 02.

Ponterős hátvéddel erősítették meg keretüket a Dunaújvárosi Acélbikák felnőtt jégkorongozói.

Biztosan tovább a kupában

Biztosan tovább a kupában

2025. szep. 01.

Nagyon sima, hétgólos győzelemmel jutott tovább a Nagykanizsa gárdáján a Dunaújváros FC női labdarúgó csapata a Simple Női Kupa harmadik fordulójában.

Kiütötte mumusát a DFC

Kiütötte mumusát a DFC

2025. szep. 01.

A második félidőben három gólt szerezve aratott nagyon sima győzelmet Iváncsán a Dunaújváros FC labdarúgó csapata vasárnap este.

Budapest Félmaraton: 115 ország futói a rajtnál

Budapest Félmaraton: 115 ország futói a rajtnál

2025. aug. 31.

Az eddigi legnépesebb külföldi mezőny indul a 40. Wizz Air Budapest Félmaratonon szeptember 7-én.

DSTV: hamarosan élesben játszhatnak

DSTV: hamarosan élesben játszhatnak

2025. aug. 30.

Győzelmekkel zárta utolsó két nyári felkészülési mérkőzését a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt női együttese, melynek edzője, Zubai Gábor szerint sikerült elvégezniük azt a munkát az elmúlt hetekben, amit elterveztek, s már nagyon várják a bajnoki rajtot is. Hangkép.