Két bronzérem az országos döntőről
Két harmadik és egy ötödik hellyel zárták a második korcsoportos országos diákolimpiai döntőt a szabadfogású dunaújvárosi birkózók.
Kiskunfélegyházán rendezték meg a mögöttünk hagyott hétvégén a birkózók Országos Szabadfogású Diákolimpiai Döntőjét a Diák II-es korcsoportban. Az eseményen 180 versenyző küzdött az érmekért, s köztük ott voltak a dunaújvárosiak is, akik összesen hat sportolóval vettek részt a megméretésen. Az igen erős mezőnyben Garbacz Bence (29 kg), Csőregi Zalán (38 kg), valamint Éva Bence (+69 kg) nem ért el helyezést, ugyanakkor a +69 kg-osok mezőnyében szőnyegre lépő Pupp Bence ötödik lett, Bodor Máté a dobogó harmadik fokára állhatott fel, csakúgy, mint Veréb Dávid, aki a 69 kg-osok között szerzett bronzérmet.
Kép forrása: Dunaferr SE
A rovat további hírei: Sport
Nem borult a papírforma a fővárosban
2025. dec. 14.
A második szettben megszorította a favoritot a DKSE röplabda csapata, de a házigazda Pénzügyőr végül három szettben győzte le együttesünket a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának szombat esti fordulójában.
Bravúros sikerrel búcsúzott az évtől a DFVE
2025. dec. 14.
Négygólos hátrányból fordítva győzte le 11-10-re a vendég UVSE együttesét a DFVE női vízilabda csapata a Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában szombaton este.
Hazai BL-meccsel búcsúzik az évtől a DFVE
2025. dec. 13.
Az UVSE elleni rangadón ugrik a Fabó Éva Sportuszoda medencéjébe a DFVE női vízilabda csapata Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában ma délután öt órától.
Röplabda: a Pénzügyőr következik
2025. dec. 13.
A tabellán negyedik Pénzügyőr vendégeként lép pályára a DKSE röplabda csapata TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának kilencedik fordulójában ma este hat órától.
DKKA: megtörték a csendet kézilabdázóink
2025. dec. 13.
Közleményt adott ki a felnőtt csapatot működtető Kft. helyzetéről a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia pénteken este. A klub és az önkormányzat további források bevonásán dolgozik, de közben már több játékos is elhagyta az NB I-ben szereplő együttest.
Sikeres évet zárt a DKSE (galériával)
2025. dec. 12.
Remek hangulatban ünnepelte meg a mögötte hagyott sikeres esztendőt a Dunaújvárosi Központi Sportegyesület az egyetem aulájában csütörtökön este.
DSTV: Ovi Foci idén is
2025. dec. 12.
Ahogy azt az elmúlt években már megszokhattuk, újra a Szent Pantaleimon iskolában rendezte meg a hagyományos Ovi Foci Kupa elnevezésű viadalsorozat harmadik, utolsó fordulóját a Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség és a Dunaújvárosi Óvoda. A versenysorozat a Napsugár Tagóvoda győzelmével ért véget. Hangkép.








