Sűrűsödő élmezőny a Campusban

spigott - 2020. október 10. 13:10

Mindhárom esélyes nyerni tudott, így továbbra is óriási versenyfutás zajlik a városi kispályás labdarúgó bajnokság Campus osztályának első helyéért.

Három összecsapással folytatódott, s fejeződött is be egyben pénteken este a városi kispályás labdarúgó bajnokság Campus osztályának hatodik fordulója. A DLSZ Arénában megrendezett mérkőzéseken először a sereghajtó Irapuato gárdája igyekezett megszerezi első pontjait az ötödik helyen álló Maradék ellen. Molnár Attiláék alaposan meg is nehezítették esélyesebb vetélytársuk dolgát, ám hiába álltak egálra az első félidő után, majd szerezték is meg a vezetést a második felvonásban, a Maradék két perc alatt fordítani tudott, s minimális előnyét a lefújásig megőrizve végül 3-2-re megnyerte a találkozót.

A nap második meccsén a Kemi-Ker Kft. és a B.T. Mirage játékosai néztek egymással farkasszemet, s ahogy az várható volt, az éllovas Multisteel üldöző Kemi-Ker számára nem okozott gondot a három pont megszerzése. Sallai Zoltánék már az első félidő után 3-1-re vezettek, majd a második huszonöt percet is megnyerték, így 5-2-es sikerrel zárkóztak fel három pontra a listavezető mögé.

Képek: DO-archív

A forduló előtt szintén kilenc ponttal álló Tízpróbások az utolsó előtti Papa SE ellen léptek pályára, nem titkoltan a győzelem reményében. Deimel Dávidék ennek megfelelően is kezdték a meccset, s igazságos elosztásban az első és a második játékrészben is három-három gólt szereztek úgy, hogy ellenfelük nem tudott betalálni, s könnyed, 6-0-s sikerükkel, jobb gólarányukkal átvették a második helyet a Kemi-Ker gárdájától.

Eredmények

Irapuato – Maradék 2-3 (1-1)
Kemi-Ker Kft. – B.T. Mirage 5-2 (3-1)
Papa SE – Tízpróbások 0-6 (0-3)

A Campus osztály állása: 1. Multisteel Hungary 15 pont, 2. Tízpróbások 12 pont, 3.  Kemi-Ker Kft. 9 pont, 4. Maradék 12 pont, 5. Varázs Kép 9 pont, 6. Gyalog Galopp 9 pont, 7. Akrasz-Bau SE 6 pont, 8. B.T. Mirage 6 pont, 9. PW-Shield Kft. 6 pont, 10. Papa SE 3 pont, 11. Irapuato 0 pont.

A rovat további hírei: Sport

Három szettben nyert a Dág

Három szettben nyert a Dág

2025. dec. 05.

Csak a harmadik játszmában tudta megnehezíteni a házigazda Dág dolgát a DKSE röplabda csapata a TippmixPro Férfi NBI Extraliga csütörtök esti mérkőzésén.

Sportban és tanulásban is remekeltek

Sportban és tanulásban is remekeltek

2025. dec. 04.

A DKSE négy birkózóját, valamint Fehér Krisztián edzőt is elismerték az adonyi Bálint Ágnes Művelődési Ház és Könyvtárban megrendezett Dunaújváros körzet "Jó tanulója - jó sportolója" ünnepélyes díjátadóján.

Gász: elhunyt a Dunaferr SE egykori kiválósága

Gász: elhunyt a Dunaferr SE egykori kiválósága

2025. dec. 04.

Ötvenkét esztendős korában elhunyt Mohácsi Árpád a Dunaferr SE férfi kézilabdázóinak egykori kiváló játékosa.

Hozta a kötelezőt a DFVE

Hozta a kötelezőt a DFVE

2025. dec. 04.

Minden negyedet megnyerve aratott tizenhárom gólos győzelmet a Szeged elleni hazai bajnokin a DFVE női vízilabda csapata szerdán este.

Nincs megállás a röpiseknél

Nincs megállás a röpiseknél

2025. dec. 03.

A Dág KSE elleni fővárosi mérkőzéssel folytatja a bajnokság alapszakaszának küzdelmeit a DKSE röplabda csapata csütörtökön este nyolc órától.

Hazai bajnoki a jótékonyság jegyében

Hazai bajnoki a jótékonyság jegyében

2025. dec. 03.

A Szeged elleni hazai mérkőzéssel zárja az alapszakasz küzdelmeit a DFVE női vízilabda csapata ma este hét órától. A találkozó jótékonysági célt is szolgál, ugyanis együttesünk idén is csatlakozott a "Boldog Délután" elnevezésű kezdeményezéshez.

Így nem volt esély a pontszerzésre

Így nem volt esély a pontszerzésre

2025. dec. 03.

A dunaújvárosi fegyelmezetlenségeket könyörtelenül kihasználó FEHA19 magabiztosan győzte le Acélbikáinkat az Erste Liga kedd esti összecsapásán.