Eredményes edzőtábor

spigott - 2021. július 31. 17:31

Jelentős létszámmal vett részt tatai edzőtáborában a Danubius KSE tollaslabda szakosztálya.

Főoldali és belső kép forrása: Danubius KSE

Tatán, a Nemzeti Sportközpontban edzőtáboroztak a Danubius KSE tollaslabda szakosztályának tagjai július 26. és 30. között. A dunaújvárosiak huszonöt fős csapatának gerincét az utánpótlás korosztályú kis sportolók adták, számolt be az edzőtáborról Jakab János vezetőedző, akitől megtudhattuk, hogy mindenki számára nagyon hasznos volt a mögöttük hagyott pár nap:

– A felnőtt sportolók segítették az utánpótlás csapatot és folytatták saját felkészüléseket.  A fizikai állóképesség növelése mellett, sok technikai gyakorlás és taktikai fejlesztés zajlott, ám a célunk az volt, s továbbra is az, hogy megszerettessük a tollaslabda sportágat a gyermekekkel, elsajátítsák az alaptechnikákat, s természetesen igyekezzünk megfelelően felkészülni a 2021/2022-es versenyszezonra is. A folyamatos gyakorláson kívül persze jutott idő a szabadidő tartalmas eltöltésére is, új barátságok születtek, vidám napokat töltöttünk együtt, sétáltunk a Cseke-tó körül, meglátogattunk egy régi török mecsetet, megmásztuk egy kiskastély romjait az Angol-kertben, s emellett közös wellness-program is segítette a relaxálásunkat.

A rovat további hírei: Sport

Továbbra is hibátlan a DFC

Továbbra is hibátlan a DFC

2025. szep. 21.

Sorozatban harmadik bajnoki meccsét nyerte meg a Dunaújváros FC női labdarúgó csapat, mely ezúttal Nagykanizsáról hozta el a három pontot.

Három pontért utaznak a Balaton partjára

Három pontért utaznak a Balaton partjára

2025. szep. 21.

A tabellán tizenegyedik Balatonlelle otthonában nyújtaná tovább veretlenségi sorozatát a Dunaújváros FC labdarúgó csapata vasárnap délután négy órától.

Könnyed sikerrel kezdett a DFVE

Könnyed sikerrel kezdett a DFVE

2025. szep. 20.

Minden negyedet megnyerve aratott sima, 19-10-es győzelmet Szentesen a DFVE női vízilabda csapata a szezon első bajnoki mérkőzésén.

DSTV: szépen csillog az ezüst

DSTV: szépen csillog az ezüst

2025. szep. 19.

Újabb dunaújvárosi kiválóságot köszönthettünk. Elégedetten tekintett vissza a győri maraton világbajnokságra, illetve az idei versenyszezonra a DKSE tehetséges kajakosa, Katona Réka Sára, valamint edzője, Horváth Attila is. Hangkép.

Futsal Eb-pótselejtező - Egygólos előnyben a magyar válogatott

Futsal Eb-pótselejtező - Egygólos előnyben a magyar válogatott

2025. szep. 19.

A magyar férfi futsalválogatott 3-2-re legyőzte Romániát az Európa-bajnoki pótselejtező első mérkőzésén, csütörtökön Debrecenben.

Elkészült az Andersen Liga sorsolása

Elkészült az Andersen Liga sorsolása

2025. szep. 19.

A tizenkét csapatos sorozat 2025/2026-os kiírásában két dunaújvárosi együttesnek is szurkolhatnak a jégkorong helyi szerelmesei.

DSTV: közös takarításra hívnak

DSTV: közös takarításra hívnak

2025. szep. 18.

Ahogy az elmúlt években már megszokhattuk, idén is megrendezi közös jótékonysági akcióját a takarítás világnapjához igazítva a DLSZ Jót, Szívből – Dunaújvárosért! akciócsoportja és a dunaújvárosi Decathlon áruház. A Decathlon World Cleanup Day - Sporttal a környezetért! 2025 elnevezésű akciót idén szeptember 19-én rendezik meg. Az akcióval kapcsolatban sajtótájékoztatót is tartottak a Pannon Iskolában – sokan osztották meg a gondolataikat. Hangkép.