Segíts elnevezni az Acélbikák kabaláját!

doszerk - 2021. szeptember 9. 17:09

A szurkolók segítségével keres nevet új kabalaállatának a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.

Bő egy hónapja számoltunk be arról, hogy szurkolói szavazáson lehetett kiválasztani a Dunaújvárosi Acélbikák új kabalaállatát az egyesület Facebook-oldalán. A voksok lezárásával megszületett a végeredmény, s a DAB hokisai közösségi oldalukon hozták nyilvánosságra, melyik tervet választották az együttes drukkerei. A kabalafigurának azonban még nincs neve, ezért az Acélbikák vezetése újabb "játékra" invitálta szimpatizánsait, akik a DAB hivatalos Facebook-oldalán találhatnak nevet a csapat új tagjának. Javaslataikat az alábbi facebook-poszt hozzászólásai között tehetik meg a drukkerek, egészen szeptember 12-éig, majd ezt követően a három legfrappánsabb nevet újra szavazásra bocsátják a szurkolók között, hogy eldöntsék, mi legyen a Dunaújvárosi Acélbikák új kabalafigurájának végleges neve.

A rovat további hírei: Sport

Remek játék, szép siker

Remek játék, szép siker

2025. feb. 08.

Helyzetet is alig engedett vetélytársának a Dunaújváros Futsal együttese, mely magabiztos, négygólos győzelemmel zárta az Airnergy FC elleni péntek esti rangadót.

Tisztes helytállás a cél

Tisztes helytállás a cél

2025. feb. 07.

A tabellán második MÁV Előre vendégeként folytatja az Extraliga alapszakaszát a DKSE felnőtt röplabda csapata szombaton este hét órától.

Hazai rangadó vár a DFVE csapatára

Hazai rangadó vár a DFVE csapatára

2025. feb. 07.

A tabellán negyedik BVSC elleni mérkőzéssel folytatja a bajnoki küzdelmeket a DFVE női vízilabda csapata szombaton délután öt órától.

Itthon térnének vissza a győzelem útjára

Itthon térnének vissza a győzelem útjára

2025. feb. 07.

A játék minden elemében javulnia kell a dunaújvárosi futsalosoknak ahhoz, hogy péntek esti rangadójuk után elégedetten jöhessenek le a rácalmási pályáról.

DSTV: emlékverseny az Arany iskolában

DSTV: emlékverseny az Arany iskolában

2025. feb. 06.

Remek hangulatú viadallal emlékezett meg a sportág helyi legendájáról a DKSE birkózó szakosztálya a mögöttünk hagyott hétvégén. Hangkép.

Mindenki a helyén

Mindenki a helyén

2025. feb. 06.

Pörgős edzéssel zárta felkészülését Sosnowiecben a magyar jégkorong válogatott, amely csütörtök délután Szlovénia ellen kezdi a négycsapatos tornát.

Két vereség Tatabányán

Két vereség Tatabányán

2025. feb. 05.

A listavezető Tatabányától és a Pécstől is három szettben szenvedett vereséget U20-as leány együttesünk az OB II-es pontvadászat középszakaszának újabb fordulójában.