Ittasan balesetezett a Papírgyári úton

Öcaline - 2022. augusztus 6. 10:22

Nem véletlenül vezetett figyelmetlenül az előtte haladó kocsinak ütköző jármű vezetője. Személyi sérülés ugyan nem történt a péntek délutáni balesetben, de a vétkes sofőr ittasan ült a volán mögé, értesült a DO.

Ittasan balesetet okozó járművezetővel szemben intézkedtek a járőrök a Papírgyári úton, erősítette meg a megyei főkapitányság kommunikációs szolgálatának híradása. A részletes szóvivői összegzés szerint pénteken délután egy közúti közlekedési balesethez kértek rendőri segítséget. Mint a helyszínre érkezett egyenruhások megállapították, egy Ford típusú személygépjármű 53 éves vezetője közlekedett a 6-os főút irányába, ám haladása során későn észlelte az előtte forgalmi okból lassító személyautót, ezért nekiütközött. 
A baleset következtében személyi sérülés nem történt, azonban a balesetet okozó, figyelmetlen sofőrnél alkalmazott alkoholszonda pozitív értéket jelzett, ezért őt az egyenruhások elfogták és további mintavételre előállították. Ráadásul vezetői engedélyét is bevonták, tudatta a rendőrségi jelentés. 

És ezzel még mindig nincs vége, a hely lakossal szemben ugyanis büntetőeljárást kezdtek a Dunaújvárosi Rendőrkapitányságon.

(Illusztráció: FMRFK)
 

A rovat további hírei: Sziréna

Bíróság elé állhat a trafikrabló

Bíróság elé állhat a trafikrabló

2025. feb. 14.

Késsel fenyegetett, majd mintegy 300 ezer forinttal spurizott; a nagy port felvert ügy főszereplője ellen ráadásul gyorsított eljárásban hozott indítványt a Dunaújvárosi Járási Ügyészség, értesült a DO.

Kigyulladt egy lakóház Rácalmáson (FRISSÍTVE)

Kigyulladt egy lakóház Rácalmáson (FRISSÍTVE)

2025. feb. 09.

A tűzoltók három vízsugárral oltják a lángokat a Barackvirág utcában, a nyolcvan négyzetméteres ingatlan teljes terjedelmében égett, értesült a DO. (FRISSÍTVE)

Állatkínzásért felelhet a lelketlen gazda

Állatkínzásért felelhet a lelketlen gazda

2025. feb. 06.

A dunaújvárosi rendőrök hallgatták ki gyanúsítottként az 51 éves férfit, aki a felső Duna-parton kirakta és magára hagyta kutyáját. Állatkínzás vétsége miatt kezdtek eljárást ellene, értesült a DO.

Milliárdos csalás – vármegyei érintettséggel

Milliárdos csalás – vármegyei érintettséggel

2025. jan. 29.

Nagyszabású pénzmosási ügy végére kerülhet pont hamarosan a Mátrix Projekt keretében, értesült a DO. A Fejér vármegyei nyomozók a közel másfél milliárd forintos kárból eddig több mint 100 millió forintot visszaszereztek. Két külföldi és egy magyar állampolgárságú férfit már letartóztattak – további két magyar "cégvezető" bűnügyi felügyelet alatt áll.

Nehogy bedőljön a gondosórás csalóknak!

Nehogy bedőljön a gondosórás csalóknak!

2025. jan. 28.

Új típusú csalási módszerre figyelmeztették az időskorúakat és hozzátartozóikat a nagy közösségi portálon: a csalók gátlástalanul élnek vissza az érintettek jóhiszeműségével.

Zöldbe borult a táj – na jó, nem, csak a lakás

Zöldbe borult a táj – na jó, nem, csak a lakás

2025. jan. 24.

Dunaújvárosi gyanúsított ellen emelt vádat a járási ügyészség: a rendszeres kábítószer-fogyasztó férfi cannabis növényt termesztett a lakásán – komoly mennyiségi mutatókkal. Jeles botanikai képzettségről tett tanúbizonyságot, de nagyon bután bukott le, értesült a DO.

Drága lett a neten szőtt szerelem

Drága lett a neten szőtt szerelem

2025. jan. 22.

Az érzelmekkel játszott, dunaújvárosi nőt húzott le több mint hétmillió forinttal a magát amerikai katonának kiadó csaló. A megkárosított hölgy feljelentést tett a rendőrségen, a csalás ellen tipptárral is szolgálunk!