Dobogós helyek az év utolsó versenyén

spigott - 2023. november 29. 12:30

Jól szerepeltek az Enying VSE ifjú birkózói a Bükön megrendezett Bükfürdő-Castrum Sec Kupán a mögöttünk hagyott hétvégén.

Piros Tibor edző, Erdősi Krisztofer, Pálfalvi Csaba, Kányai Zorka Flóra! (Kép: forrása: DKSE birkózó szakosztály)

Idei utolsó megméretésükön vettek részt az Enying VSE birkózói Bükön, ahol a X. Bükfürdő-Castrum Sec Kupa Szabadfogású Nemzetközi Birkózó Gála és Grundbirkózó versenyen bizonyíthatták tudásukat a DKSE fiókszakosztályának fiataljai november 25-én. A viadalra az ország számos pontjáról, emellett Szlovákiából és Ausztriából is érkeztek csapatok, így összesen tizenöt együttes százhuszonöt versenyzője lépett szőnyegre. Mint arról Tombor István vezetőedző beszámolt, mindhárom birkózójuk kihozta magából a maximumot, s ez dobogós helyeket is eredményezett, ugyanis Kányai Zorka Flóra a harmadik, Pálfalvi Csaba és Erdősi Krisztofer egyaránt a második helyen fejezte be a rangos versenyt.

Készen állnak a rajtra az Erste Liga csapatai

2024. szep. 11.

A DAB hokisainál nem elvárás a rájátszás elérése, de igyekeznek a lehető legjobban szerepelni az Erste Liga 2024/2025-ös szezonjában.

Focival emlékeztek egykori társukra a rendőrök (galériával)

A Pálhalmai Büntetés-végrehajtási Intézet focicsapatának győzelmével ért véget a hatodik alkalommal megrendezett Ongai Gábor Emléktorna a vidámparki műfüves pályán.

Hazai és nemzetközi feladatok

2024. szep. 10.

Ezúttal nem sikerült dobogóra állnia Nyikos Veronikának a birkózók U20-as világbajnokságán.

Elrajtoltak a kispályások

Az ST Solar csoport és a Campus csoport együttesei is nekivágtak a városi kispályás labdarúgó bajnokság kiemelt alapszakaszának.

Kettős sikerrel kezdett a PASE

2024. szep. 09.

Magabiztos győzelemmel kezdte meg a bajnoki küzdelmeket a Pentele ASE asztaliteniszezőinek első és második számú csapata is a mögöttünk hagyott hétvégén.

Biztos győzelemmel folytatta a DFC

Tíz perc alatt lerendezte a Mezőfalva elleni hazai találkozót a Dunaújváros FC labdarúgó csapata a Fejér vármegyei bajnokság harmadik fordulójában.

Vereség a bajnoki nyitányon

2024. szep. 08.

Az első játékrészben még jól tartotta magát, a szünetre vezetéssel fordult, de a végjáték során nagyon elengedte a házigazda MTK gárdáját a DKKA a női kézilabda bajnokság nyitó fordulójában – a szombat délutáni meccs végén az ellenfél örülhetett a 31-26 arányú sikernek.