Növelte előnyét a Karmacsi

spigott - 2024. május 10. 7:30

Az éllovas hozta a kötelezőt, a második és harmadik helyezett rangadóját viszont biztosan nyerte a Hangover a városi kispályás labdarúgó bajnokság ST Solar Csoportjában.

Kép: DLSZ-archív

Újabb két összecsapással folytatták a városi kispályás labdarúgó bajnokság első osztályának küzdelmeit csütörtökön este.

A DLSZ Arénában megrendezett mérkőzéseken először az éllovas Karmacsi Autó FC lépett pályára a sereghajtó APR-Tech FC ellen, s ahogy az várható is volt, a címvédő magabiztos győzelemmel gyűjtötte be a három pontot. Szalánczi Gergőék korán vezetést szereztek, s bár első góljukra még válaszolt az APR-Tech, a félidei szünethez érve már 5-1-re vezetett a Karmacsi, mely a fordulás után sem lassított, s végül sima, 9-1-es sikerrel erősítette meg első helyét a bajnoki tabellán.

Este nyolc órától a második helyezett Jóbarátok Ködi Generál és a harmadik Hangover csapatai mérték össze egymással erejüket, s előbbi célja egyértelműen az volt, hogy újabb győzelemmel maradjon a Karmacsi nyomában. A Hangover azonban összeszedetten, hatékonyan játszva lépett el 2-0-ra a pihenőig, s hiába szépítettek a Jóbarátok a második etap elején, erre is egy duplával feleltek Dorogi Viktorék, akik kétgólos fórjukat a lefújásig megtartva arattak 5-2-es győzelmet, amivel megelőzték csütörtöki ellenfelüket a bajnoki táblázaton.

Eredmények
Karmacsi Autó FC – APR-Tech FC 9-1 (5-1)
Jóbarátok Ködi Generál – Hangover 2-5 (0-2)

Az ST Solar Csoport állása: 1. Karmacsi Autó FC 15 pont, 2. Hangover 11 pont, 3. Jóbarátok Ködi Generál 10 pont, 4. Kemi-Ker Kft. 6 pont, 5. APR-Tech FC 1 pont.

A rovat további hírei: Sport

Fiatalos lendülettel

Fiatalos lendülettel

2025. jún. 13.

Kuminka Zsombor újabb szezont kezdhet meg Dunaújvárosban, míg Balázs Olivér a KHL Sisak csapatának mezét cseréli az Acélbikák szerelésére.

DSTV: jégen az ovisok

DSTV: jégen az ovisok

2025. jún. 12.

A Radari Sporttelepen található Angels Skills Hockey Centerben tartott óvodás foglalkozásokat az Angels NJSE, mely a Szent Pantaleimon Óvoda növendékeit látta vendégül a tavaly decemberben átadott intézményben. Hangkép.

A Magyar Kupáért küzdöttek a kajak-kenusok

A Magyar Kupáért küzdöttek a kajak-kenusok

2025. jún. 12.

Tizenhét dobogós helyezéssel zárták a regionális kupák Fadd-Domboriban megrendezett küzdelmeit a DKSE fiatal kajak-kenusai a mögöttünk hagyott hétvégén.

Szalai Petra visszatért a DKKA-hoz

Szalai Petra visszatért a DKKA-hoz

2025. jún. 11.

A húsz esztendős balkezes átlövő a Szent István SE együttesétől érkezik a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapatához.

DSTV: tornászok köszöntése

DSTV: tornászok köszöntése

2025. jún. 11.

A DKSE és a torna szakosztály mellett városunk vezetése is köszöntötte a lipcsei Európa-bajnokságról hazatért dunaújvárosi tornászokat a Pap Zoltán Tornacsarnokban. A dunaújvárosi sportolók ismét remekül szerepeltek a viadalon. Hangkép.

Fehérorosz bekket igazolt a DAB

Fehérorosz bekket igazolt a DAB

2025. jún. 11.

A harminc esztendős Yegor Kudin a HK Gomel együttesétől ékezik a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozóihoz a 2025/2026-os szezonra.

Forma-1 - Jövőre július 26-án lesz a Magyar Nagydíj

Forma-1 - Jövőre július 26-án lesz a Magyar Nagydíj

2025. jún. 10.

Jövőre július 26-án rendezik majd meg a Forma-1-es Magyar Nagydíjat az addigra teljes mértékben felújított Hungaroringen - derült ki az autós gyorsasági világbajnokság szervezőinek kedd reggeli közleményéből, amelyben hivatalosan is bejelentették a 24 futamból álló 2026-os versenynaptárat.