Nem találtak fogást Csőregi Zalánon
Minden meccsét simán nyerve végzett az U17-es korosztály abonyi válogató versenyén a DKSE tehetséges birkózója, Csőregi Zalán.
Főoldali és belső kép forrása: DKSE birkózó szakosztály
Abonyban, a Varga János Sportcsarnokban rendezték meg az U17-es korcsoport szabadfogású válogató versenyét a mögöttünk hagyott hétvégén. A viadalon összesen 146-an léptek szőnyegre, s köztük két DKSE-s birkózóért is szoríthattunk. Mint az Tombor István vezetőedző beszámolójából kiderült, Garbacz Bence (55 kg) első mérkőzésén 8-7-es vereséget szenvedett, s mivel legyőzője kikapott a következő meccsen, így Máté nem jutott vigaszágra. A 80 kg-osok mezőnyében induló Csőregi Zalán viszont remekelt, mert első meccsén kispesti ellenfelét 10-0-ra győzte le, majd pécsi vetélytársát is simán, tussal győzte le. Az elődöntőben törökszentmiklósi vetélytársát múlta felül 10-2-re, majd a fináléban jött egy újabb 10-0-s siker egy kecskeméti birkózó ellen, így teljesen megérdemelten állhatott fel a dobogó legfelső fokára az eredményhirdetésen.
A rovat további hírei: Sport
DSTV: ovisok rúgták a "bőrt"
2025. jún. 18.
Ismét pattogott a labda a Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség és a Dunaújvárosi Óvoda szervezésében. Az Ovi Foci Kupa első fordulójának ez alkalommal az Aprók Háza tagóvoda adott otthont. Hangkép.
Volt KHL-es csatár az Acélbikáknál
2025. jún. 18.
A huszonkét esztendős Tigran Jarulin harminc meccsen kapott lehetőséget a világ egyik legerősebb bajnokságában, s a 2025/2026-os szezonban az Acélbikák támadó szekciójában bizonyíthat.
Taroltak a veterán birkózók a bajnokságon
2025. jún. 17.
Tizenhat egyéni éremmel és a csapatverseny megnyerésével zárták a Kiskunhalason megrendezett Veterán Országos Bajnokság küzdelmeit a DKSE birkózói.
DSTV: bajnokóra Czifra Bettina Lilivel
2025. jún. 17.
Folytatódott a "Bajnokóra" a Vasvári Pál Általános Iskolában. Legutóbb a DKSE tornászával, Czifra Bettina Lilivel találkozhattak az intézmény jelenlegi tanulói. Hangkép.
Hazai siker a DLSZ Arénában
2025. jún. 17.
A Dunaújváros PASE labdarúgóinak sikerével ért véget a DLSZ Arénában megrendezett Avon Női Kispályás Labdarúgó Kupa a mögöttünk hagyott hétvégén.
Mindenki nyert az Ovi Foci Kupán (galériával)
2025. jún. 16.
Nagy sikerrel rendezték meg az Ovi Foci Kupa 2025-ös kiírásának első fordulóját az Aprók Háza Tagóvodában, ahol tizenkét intézmény óvodásai mérhették össze egymással erejüket.
Visszajutott a harmadosztályba a DFC
2025. jún. 16.
Szombathelyen is 2-1-es győzelmet aratva nyerte meg az ISA Haladás elleni osztályozót a Dunaújváros FC labdarúgó csapata, mely ezzel visszajutott az NB III-ba.