Tollaslabda: két bajnoki érem
A Danubius KSE másodosztályú együttese a harmadik, míg a harmadosztályú formáció a második helyen végzett a hétvégi csapatbajnoki fordulóban.
A Danubius KSE tollaslabda szakosztályának másod- és harmadosztályú együttese is pályára lépett hétvégén a felnőtt csapatbajnokság újabb fordulójában. A másodosztályú csapat két találkozót játszott a hétvégén, ám ezek nem a legjobban alakultak a mieink számára, hiszen a Sója Angéla, Nemoda Zsuzsanna, Tóth Réka, Horányi Gábor, Mészáros Attila, Kaposvári István összeállítású dunaújvárosi egylet a Bodajktól, valamint a Pécs második csapatától is 5-2-es vereséget szenvedett, így a másodosztály nyugati csoportjának bronzérmét szerezte meg az összesítésben.
A szakosztály harmadosztályú együttese eközben három összecsapást is játszott saját bajnoki pontvadászatában, ahol a Tatabányát 5-0-ra, míg a Győrt 3-2-re verte meg. A Sopron elleni 3-2-es vereség viszont azt jelentette, hogy a Varga Orsolya, Fekete Gabriella, Dóber-Fülöp Anita, Tóth Tamás, Gálházi Gyula, Lehoczki Attila felállásban szereplő dunaújvárosi csapat végül az harmadosztály nyugati csoportjának második helyén végzett, derült ki az együttess vezetésétől kapott beszámolóból.
A rovat további hírei: Sport
Percekre volt az újabb bravúrtól a DAB
2025. nov. 24.
Bár már három góllal is vezetett, nem tudott pontot szerezni a Brassó elleni székesfehérvári mérkőzésen a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.
Mindenki tudja, hogy miért dolgozik
2025. nov. 23.
A törökországi Belekben edzőtáboroztak válogatott kenusaink. Ifj. Foltán László szövetségi kapitány elmondta, a kéthetes összetartás célja a vízimunka kitolása volt, Belekben ugyanis 25 fokban tudtak evezni a versenyzők.
Székesfehérváron a Brassó ellen
2025. nov. 23.
A tabellán második Brassó elleni mérkőzéssel folytatja az Erste Liga alapszakaszának csatározásait a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata ma délután három órától.
Biztosan hozták a kötelezőt
2025. nov. 22.
Magabiztos, tízgólos győzelemmel zárta a KSI SE elleni fővárosi bajnokiját a DFVE női vízilabda csapata szombaton délután.
Győzelemmel köszöntötték a bajnokokat
2025. nov. 22.
Félidőnként két-két gólt szerezve aratott 4-2-es sikert a naptári év utolsó meccsén a Dunaújváros FC labdarúgó csapata a Paksi FC II. elleni bajnokin, mely előtt a Dunaferr SE 2000-ben bajnoki címet szerző együttesét is köszönthették a hazai drukkerek.
A sereghajtóhoz látogat a DFVE
2025. nov. 21.
A fővárosban, a KSI vendégeként ugrik medencébe a DFVE női vízilabda csapata a bajnokság nyolcadik fordulójában szombaton délután.
DSTV: kiváló év a medencében és nyílt vízen is
2025. nov. 21.
Idén is rengeteg hazai és nemzetközi versenyen vett részt a DKSE tehetséges úszója, Kovács-Seres Hunor. A felnőtt válogatottnál is számításba vett tizenkilenc éves versenyzővel, valamint edzőjével, Szabó Gergővel a mögöttük hagyott évet értékeltük a Fabó Éva Sportuszodában. Hangkép.









