győzelem

Dunaújvárosi éremeső a világbajnokságon

2022. szep. 06.

Dr. Skaliczky Andrea távcéllövésben, míg dr. Rácz Attila távlövésben szerzett világbajnoki címet a gyulai III. Tradicionális Íjász Világbajnokságon.

Gólzápor és győzelem

2021. nov. 07.

Nagyon sima, ötgólos győzelmet aratott a Dabas-Gyón elleni hazai bajnokin a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata ma kora délután.

Dunaújvárosi éremeső Gyöngyösön!

2021. máj. 26.

Nyolc aranyérem mellett három ezüstnek is örülhettek a Spartan Cheerleading SE versenyzői a Gyöngyösön megrendezett magyar bajnokságon.

Futsal: bravúr a javából!

2021. feb. 15.

Óriási csatában, a véghajrában három gólt is szerezve győzték le 5-2-re az Aramis együttesét a dunaújvárosi futsalosok a bajnoki alapszakasz utolsó fordulójában.

Dalverseny, dupla dunaújvárosi diadallal

2020. okt. 25.

Szépséges dunaújvárosi vonatkozású siker színhelye volt Balatonfüred: Balogh Máté szerzeménye győzött a 28. Salvatore Quasimodo Nemzetközi Költőverseny keretében idén először hirdetett dalversenyen; az ifjú zeneszerző egy Kálnay Adél-vers megzenésítésével aratott diadalt.

Újabb remek Dunaferr-siker!

2020. okt. 10.

Két kiélezett, valamint egy sima játékot megnyerve aratott 3-0-s győzelmet Debrecenben a Dunaferr SE röplabda csapata az Extraliga negyedik fordulójában.

Végre győzelem!

2020. okt. 05.

Óriási csatában aratott 3-1-es sikert a Nyírgyulaj vendégeként a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata a bajnokság ötödik fordulójában.

Vízilabda: idegenben is magabiztos diadal

2020. okt. 03.

Egyetlen percig sem forgott veszélyben a dunaújvárosi győzelem, a DUE-Maarsk Graphics gárdája az öt találatig jutó Gurisatti Gréta vezérletével 11-5 arányban múlta felül a III. kerületi TVE alakulatát a fővárosban ma este. Meggyőző a siker, szép volt, lányok, csak így tovább!

Arany Iránytű: városunké a legnagyobb hatású projekt

A Pentelei Mentálhigiénés Általános Iskola, Szakképző Iskola és Gimnázium közösségi kezdeményezése, az Arany Iránytű program érdemelte a Civil Díj 2020 verseny legnagyobb hatású projektjének járó elismerést! Gratulálunk!

2020. szep. 13.

Második félidei pontosabb játékának, valamint Dorogi Renátó mesterhármasának is köszönhetően aratott 4-1-es győzelmet a Majosi SE elleni hazai bajnokin a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata.

Győzelemmel kezdett a Kohász

2020. szep. 04.

Ötgólos hátrányból fordítva aratott 24-23-as sikert a Szombathely ellen a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata a bajnokság első mérkőzésén.

Vízilabda: csoportelső egyetemisták!

2020. aug. 28.

Ötgólos győzelmet aratott a BVSC elleni hazai rangadón, így megnyerte a Magyar Kupa "B" csoportját a DUE-Maarsk Graphics női vízilabda csapata. Szép volt, csajok, csak így tovább!