DVSI: két kiütés Móron

spigott - 2015. február 10. 12:59

Könnyed győzelmeket aratott az Országos Gyermekbajnokság régiódöntőjében a DVSI U14-es fiú kézilabda csapata a hétvégén.

A móri Wekerle Sándor Szabadidőközpontban léptek pályára hétvégén a DVSI U14-es fiú kézilabdázói az Országos Gyermekbajnokság régiódöntőjének utolsó fordulójában. A dunaújvárosi fiatalok két összecsapáson mérették meg magukat, újabb remek sikerekkel örvendeztetve meg az értük szurkolókat. Csermák Gábor fiatal együttese ugyanis a házigazda Móri KSE gárdáját 36-20-ra, míg a székesfehérvári Alba Régia KSE csapatát még simábban, 36-18-ra győzték le a szombati megméretésen.

Eredmények, összeállítás:

DVSI – Móri KSE 36-20 (19-9)
DVSI – Alba Régia KSE 36-18 (20-10)
DVSI: Garamszegi Márk, Horváth Hunor, Borsos Roland, Csermák Martin, Vajai István Balázs, Kiss Patrik, Kenesei Bálint, Sátor Zsombor, Bálint Dávid, Győrfi Imre, Markovics Tamás, Ducza Dániel. Edző: Csermák Gábor.

Végül a Fradi örülhetett

2024. okt. 03.

Hiába tartotta magát remekül bő negyven percig a DKKA női kézilabda csapata a Ferencváros elleni találkozón, végül a vendég zöld-fehérek szerezték meg a két bajnoki pontot szerdán este.

Három dunaújvárosi tornász vesz részt a Világkupán

2024. okt. 02.

A DKSE három tornásza vesz részt a szombathelyi Waberer's Torna Challenge Világkupán október 4. és 6. között.

Simán nyert az éllovas

A Karmacsi Autó FC hat, a Hangover tizenöt gólt szerezve gyűjtötte be a három pontot a városi kispályás labdarúgó bajnokság ST Solar csoportjának ötödik fordulójában.

A címvédőt fogadja a Kohász

Az idei szezonban még hibátlan Ferencváros elleni hazai összecsapással folytatja a bajnokságot a DKKA felnőtt együttese ma este hét órától.

DSTV: ismét fociztak az ovisok

2024. okt. 01.

Újra kergették a pettyest az ovisok. Remek időben, kiváló hangulatban rendezték meg a 2024-es Ovi Foci Kupa második fordulóját a Római városrészi Tagóvodában múlt héten. Hangkép.

Ismét tarolt a Fox SE a bajnokságon

Összesen huszonöt éremmel zárták a Hatvanban megrendezett grappling magyar bajnokság küzdelmeit a dunaújvárosi Fox SE versenyzői.

Remek eredmények a diákolimpián

Hat dobogós helyezéssel zárták az országos diákolimpiai döntőt a DKSE és Gurics György BDSE ifjú birkózói a mögöttünk hagyott hétvégén.