Asztalitenisz: két biztos siker
Kiválóan szerepelt, s két nagy arányú győzelemnek örülhetett a DASE asztalitenisz szakosztályának két együttese a közelmúltban megrendezett bajnoki fordulókban.
Jól szerepeltek a közelmúltban megrendezett bajnoki mérkőzéseiken a DASE asztalitenisz csapatai. A szakosztály NB II-ben szereplő első együttese a Pécsi TÜKE vendégeként állt asztal mögé, s 14-4-es győzelmet aratott úgy, hogy Nemes Szilárd négy, Bihercz Tamás és Hanák Tamás három-három, Furka Attila kettő, valamint a két páros (Nemes-Bihercz, Hanák-Furka) is egy-egy sikerrel vette ki a részét bajnoki pontok begyűjtéséből.
Az NB III-ban listavezető DASE II. gárdájára helyi rangadó várt a Dunaújvárosi Főiskola második számú csapata ellen. A DASE sportolói itt sem ismertek ellentmondást, s ahogy az NB II-es együttes, úgy ők is 14-4 arányú sikernek örülhettek. A találkozón Mizsei Tamás és Mizsei Máté négy-négy, Farkas László és Kada István kettő-kettő, Kutschi Zoltán és a Farkas-Kada páros is egy-egy győzelmet aratott, így a DASE gárdája hét fordulóval az alapszakasz vége előtt továbbra is veretlenül áll a tabella élén.
A rovat további hírei: Sport
Idén is volt mit ünnepelni a birkózóknál
2025. dec. 18.
Remek hangulatú évzáró ünnepséggel búcsúzott el a 2025-ös esztendőtől a DKSE birkózó szakosztálya a Gurics György Birkózó Centrumban szerdán este.
DSTV: évet zárt a DKSE is
2025. dec. 18.
Az év végéhez közeledve Dunaújváros egyesületei és szakosztályai rendre megtartják a hagyományos évzáróikat. Remek hangulatban ünnepelte meg a mögötte hagyott sikeres esztendőt a Dunaújvárosi Központi Sportegyesület közössége is. Hangkép.
Czifra Lili lett a legjobb női tornász
2025. dec. 18.
A Dunaújvárosi Központi Sportegyesület kiválóságát, az Európa-bajnoki ezüstérmes Czifra Bettina Lilit választotta a 2025-ös év legjobb női tornászának a Magyar Torna Szövetség. Gratulálunk!
DSTV: köszönet a kiválóságoknak
2025. dec. 17.
Az idei esztendőben sem maradt el a legjobbak elismerése. A hazai és nemzetközi mezőnyben sikeresen teljesítő sportolókat, illetve edzőiket köszöntötte városunk vezetése a Városháza "C" szárnyának dísztermében. Hangkép.
Jobban kezdett és jobban is hajrázott a DEAC
2025. dec. 17.
A felejthető kezdés után nagyot küzdött a DKSE röplabda csapata a DEAC otthonában, de a házigazdák végül 3-0-s győzelemmel gyűjtötték be a három pontot kedden este.
Golovin Vlagyimir szerint idén elmaradt a csoda
2025. dec. 16.
Elmaradt a csoda és döntő részben a hullámzó teljesítmény miatt végzett a hetedik helyen a magyar női kézilabda-válogatott a vasárnap zárult holland-német közös rendezésű világbajnokságon Golovin Vlagyimir szövetségi kapitány szerint.
Debrecenbe látogat a DKSE
2025. dec. 16.
Újra hazai pályájától távol lép pályára a DKSE röplabda csapata a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának tizedik fordulójában ma este nyolc órától.









