Jégkorong: Debrecenbe látogat a DAB
A Magyar Kupa selejtezőjében szintén hibátlanul szereplő Debrecen otthonában korcsolyázik jégre pénteken este hét órától a Dab.Docler jégkorong csapata.
A Magyar Kupa selejtezőjének harmadik mérkőzését játssza pénteken este hét órától a Dab.Docler jégkorong csapata. Acélbikáink ezúttal Debrecenbe látogatnak, ahol a sorozatban szintén két győzelemmel álló házigazdák ellen méretik meg magukat. A DAB csapata gyakorlatilag már a székesfehérvári négyes döntő egyik résztvevőjének tekinthető, ám ez nem jelenti azt, hogy a mieink ne győzelmi reményekkel utaznának el a pénteki találkozóra.
Nem vár azonban könnyű csata Galaniszékra, hiszen a Debrecen igen jó kis csapatot alkot, Melyet Donald MacLean, az Acélbikák szakvezetője is kiemelt a kupameccs előtti beharangozójában. A DAB kanadai szakvezetője szerint ezért komoly odafigyelésre lesz szüksége tanítványainak ahhoz, hogy sorozatban harmadik vetélytársukat is legyőzzék a selejtezőben.
- A selejtezők legerősebb ellenfeléhez látogatunk pénteken. Természetesen szeretnénk az első helyén végezni, ehhez pedig mindenkit le kell győznünk. A Debrecen remek taktikával játszik, egyszerű, gyors hoki a stílusuk, ráadásul a hazai, kisebb pályán ezt még jobban tudják kamatoztatni. Tudjuk, hogy mit kell tennünk ahhoz, hogy legyűrjük őket, de mindenkinek koncentráltan, fókuszáltan kell játszania. A csapatban még mindig vannak páran, akik nem az elvárt szinten játszanak. Ez a döntőben biztosan meg fog változni, de addig is szükségünk van mindenkire. A csapatból egyedül Papp Viktor küzd a vállával, mindenki más bevethető a holnapi összecsapáson.
A rovat további hírei: Sport
Négypontos szentesi évzáró
2025. dec. 15.
A DFVE serdülő leány együttese ötméteresek után szenvedett vereséget, az ifjúságiak viszont simán nyertek a Szentes elleni korosztályos bajnokin a mögöttünk hagyott hétvégén.
Nem volt esély a pontszerzésre
2025. dec. 15.
Csak az első harmadban tudta tartani a lépést fővárosi ellenfelével a DUE-Worm Angels csapata a jégkorongozók Andersen Ligájának szombati találkozóján.
Nem borult a papírforma a fővárosban
2025. dec. 14.
A második szettben megszorította a favoritot a DKSE röplabda csapata, de a házigazda Pénzügyőr végül három szettben győzte le együttesünket a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának szombat esti fordulójában.
Bravúros sikerrel búcsúzott az évtől a DFVE
2025. dec. 14.
Négygólos hátrányból fordítva győzte le 11-10-re a vendég UVSE együttesét a DFVE női vízilabda csapata a Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában szombaton este.
Hazai BL-meccsel búcsúzik az évtől a DFVE
2025. dec. 13.
Az UVSE elleni rangadón ugrik a Fabó Éva Sportuszoda medencéjébe a DFVE női vízilabda csapata Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában ma délután öt órától.
Röplabda: a Pénzügyőr következik
2025. dec. 13.
A tabellán negyedik Pénzügyőr vendégeként lép pályára a DKSE röplabda csapata TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának kilencedik fordulójában ma este hat órától.
DKKA: megtörték a csendet kézilabdázóink
2025. dec. 13.
Közleményt adott ki a felnőtt csapatot működtető Kft. helyzetéről a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia pénteken este. A klub és az önkormányzat további források bevonásán dolgozik, de közben már több játékos is elhagyta az NB I-ben szereplő együttest.









