Kajak-kenu: bajnokságra, előolimpiára várva
Bőven akad feladata a Dunaferr SE kenusainak, akik mától egészen péntekig a szolnoki felnőtt bajnokságon méretik meg magukat, míg Hajdu Jonatán a jövő héten már Brazíliába utazik.
Vasárnap ért véget Milánóban a kvalifikációs kajak-kenu világbajnokság, ám a Dunaferr SE felnőtt versenyzői, Hajdu Jonatán, Vass András és Kiss Balázs kedden délután három órakor - Molnár Gergely vezetőedző vezetésével - már elindultak Szolnokra, ahol mától egészen péntekig a Felnőtt Magyar Bajnokság küzdelmeiben vesznek részt. Hajdu Jonatán a bajnokság után sem pihenhet túl sokat, ugyanis jövő hétfőn, augusztus 31-én a magyar csapat tagjaként elutazik Rio de Janeiróba, az Előolimpiára, amelyet szeptember 4-6. között rendeznek meg Brazília második legnagyobb városában.
A rovat további hírei: Sport
DSTV: köszönet a kiválóságoknak
2025. dec. 17.
Az idei esztendőben sem maradt el a legjobbak elismerése. A hazai és nemzetközi mezőnyben sikeresen teljesítő sportolókat, illetve edzőiket köszöntötte városunk vezetése a Városháza "C" szárnyának dísztermében. Hangkép.
Jobban kezdett és jobban is hajrázott a DEAC
2025. dec. 17.
A felejthető kezdés után nagyot küzdött a DKSE röplabda csapata a DEAC otthonában, de a házigazdák végül 3-0-s győzelemmel gyűjtötték be a három pontot kedden este.
Golovin Vlagyimir szerint idén elmaradt a csoda
2025. dec. 16.
Elmaradt a csoda és döntő részben a hullámzó teljesítmény miatt végzett a hetedik helyen a magyar női kézilabda-válogatott a vasárnap zárult holland-német közös rendezésű világbajnokságon Golovin Vlagyimir szövetségi kapitány szerint.
Debrecenbe látogat a DKSE
2025. dec. 16.
Újra hazai pályájától távol lép pályára a DKSE röplabda csapata a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának tizedik fordulójában ma este nyolc órától.
Négypontos szentesi évzáró
2025. dec. 15.
A DFVE serdülő leány együttese ötméteresek után szenvedett vereséget, az ifjúságiak viszont simán nyertek a Szentes elleni korosztályos bajnokin a mögöttünk hagyott hétvégén.
Nem volt esély a pontszerzésre
2025. dec. 15.
Csak az első harmadban tudta tartani a lépést fővárosi ellenfelével a DUE-Worm Angels csapata a jégkorongozók Andersen Ligájának szombati találkozóján.
Nem borult a papírforma a fővárosban
2025. dec. 14.
A második szettben megszorította a favoritot a DKSE röplabda csapata, de a házigazda Pénzügyőr végül három szettben győzte le együttesünket a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának szombat esti fordulójában.








