Futsal bajnokság: a véghajrá következik

spigott - 2016. február 24. 12:01

A már biztos döntős Mészi Frucht mérkőzésével ér véget a városi futsal bajnokság alapszakasza, ám ezen kívül még három meccset tekinthetnek meg ma és holnap a sportág kedvelői.

Négy találkozóval ér véget ma, illetve holnap este a városi futsal bajnokság alapszakaszának utolsó, 13. fordulója. Ugyan a lényegi kérdések már az előző héten eldőltek, így is több érdekes mérkőzésre számíthatnak azok, akik kilátogatnak az Arany iskola tornatermébe. A forduló egyetlen ma esti összecsapásán a tabella hatodik és hetedik helyezettje méri össze egymással erejét, s ugyan a DFDSE és a Varázs-Kép együttesei közül már csak előbbinek van esélye az előrébb lépésre, izgalmas találkozó elé néznek a sportág helyi kedvelői.
Csütörtökön este a Dunabiztos Micro és a Papa SE összecsapásával folytatódik a sorozat, majd este nyolctól a tabella utolsó két helyezettje, a Zéró Tolerancia és a Dzsó-Ker FB csapatai húznak szerelést. Az alapszakasz utolsó összecsapásán a már biztos második, s ezzel együtt döntős Mészi Frucht a nyolcadik Steelworkers ellen lép pályára, s komoly meglepetést jelentene, ha nem előbbi sikerével érne véget a városi futsal bajnokság alapszakaszának utolsó mérkőzése.

A városi futsal bajnokság 13. fordulójának programja

2016. 02. 24. 21:00 DFDSE – Varázs-Kép
2016. 02. 25. 19:00 Dunabiztos Micro – Papa SE
2016. 02. 25. 20:00 Zéró Tolerancia – Dzsó-Ker FB
2016. 02. 25. 21:00 Mészi Frucht – Steelworkers

A tabella állása: 1. Hellas Express 39 pont, 2. Mészi Frucht 33 pont, 3. Mirage 28 pont, 4. Rutin Mix 27 pont, 5. Dunabiztos Micro 24 pont, 6. DFDSE 22 pont, 7. Varázs-Kép 18 pont, 8. Steelworkers 17 pont, 9. Papa SE 15 pont, 10. Széchenyi Pékség 15 pont, 11. Dr Ink Team 12 pont, 12. Kan-Ászok 6 pont, 13. Zéró Tolerancia 3 pont, 14. Dzsó-Ker FB 0 pont.

A rovat további hírei: Sport

Czifra Lili lett a legjobb női tornász

Czifra Lili lett a legjobb női tornász

2025. dec. 18.

A Dunaújvárosi Központi Sportegyesület kiválóságát, az Európa-bajnoki ezüstérmes Czifra Bettina Lilit választotta a 2025-ös év legjobb női tornászának a Magyar Torna Szövetség. Gratulálunk!

DSTV: köszönet a kiválóságoknak

DSTV: köszönet a kiválóságoknak

2025. dec. 17.

Az idei esztendőben sem maradt el a legjobbak elismerése. A hazai és nemzetközi mezőnyben sikeresen teljesítő sportolókat, illetve edzőiket köszöntötte városunk vezetése a Városháza "C" szárnyának dísztermében. Hangkép.

Jobban kezdett és jobban is hajrázott a DEAC

Jobban kezdett és jobban is hajrázott a DEAC

2025. dec. 17.

A felejthető kezdés után nagyot küzdött a DKSE röplabda csapata a DEAC otthonában, de a házigazdák végül 3-0-s győzelemmel gyűjtötték be a három pontot kedden este.

Golovin Vlagyimir szerint idén elmaradt a csoda

Golovin Vlagyimir szerint idén elmaradt a csoda

2025. dec. 16.

Elmaradt a csoda és döntő részben a hullámzó teljesítmény miatt végzett a hetedik helyen a magyar női kézilabda-válogatott a vasárnap zárult holland-német közös rendezésű világbajnokságon Golovin Vlagyimir szövetségi kapitány szerint.

Debrecenbe látogat a DKSE

Debrecenbe látogat a DKSE

2025. dec. 16.

Újra hazai pályájától távol lép pályára a DKSE röplabda csapata a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának tizedik fordulójában ma este nyolc órától.

Négypontos szentesi évzáró

Négypontos szentesi évzáró

2025. dec. 15.

A DFVE serdülő leány együttese ötméteresek után szenvedett vereséget, az ifjúságiak viszont simán nyertek a Szentes elleni  korosztályos bajnokin a mögöttünk hagyott hétvégén.

Nem volt esély a pontszerzésre

Nem volt esély a pontszerzésre

2025. dec. 15.

Csak az első harmadban tudta tartani a lépést fővárosi ellenfelével a DUE-Worm Angels csapata a jégkorongozók Andersen Ligájának szombati találkozóján.